Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Samorządy Subregionu Tarnowskiego przeciw likwidacji „Szczucinki”

Samorządy Subregionu Tarnowskiego przeciw likwidacji „Szczucinki”

W związku z informacją przesłaną do Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej przez PKP Polskie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych w Krakowie, w sprawie zamiaru likwidacji linii kolejowej nr 115 Tarnów – Szczucin, Samorządy Subregionu Tarnowskiego wystosowały pismo, w którym wyrażają zaniepokojenie tą decyzją.
Stosowane pismo w tej sprawie, wnioskujące o wstrzymanie postępowania likwidacyjnego dot. popularnej w naszym regionie „Szczucinki", podpisali ze strony Powiatu Dąbrowskiego – Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski oraz Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski. Prezentujemy treść w/w dokumentu.


 

 

 

 

 

 W związku z informacją przesłaną do Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej przez PKP Polskie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych w Krakowie, w sprawie zamiaru likwidacji linii kolejowej nr 115 Tarnów – Szczucin, Samorządy Subregionu Tarnowskiego wystosowały pismo, w którym wyrażają zaniepokojenie tą decyzją.Stosowane pismo w tej sprawie, wnioskujące o wstrzymanie postępowania likwidacyjnego dot. popularnej w naszym regionie „Szczucinki", podpisali ze strony Powiatu Dąbrowskiego – Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski oraz Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski. Prezentujemy treść w/w dokumentu.