Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. ScHDK w Centrum Polonii!

ScHDK w Centrum Polonii!

ScHDK w Centrum Polonii!

21 marca br. w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbył się koncert akustyczny znanego, dąbrowskiego zespołu rockowego Suchy Chleb Dla Konia. Odbył się on z okazji pierwszego dnia wiosny, ale i również stanowił jeden z punktów programu Dnia Otwartego w ZSP w Brniu.

Dla osób, które nie mogły wziąć udziału w koncercie, zorganizowano transmisję na żywo na stronie internetowej Centrum Polonii.

SChDK, które tym razem wystąpiło w niepełnym składzie, zaprezentowali utwory zarówno ze swojego repertuaru, jak i kilka coverów np. z repertuaru Dżemu. Występ muzyczny cieszył się dużym zainteresowaniem, przybyło na niego wielu młodych ludzi.

Materiał video z koncertu będzie można niebawem obejrzeć na stronie Centrum Polonii (www.centrumpolonii.pl).

opracowanie: Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu

21 marca br. w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbył się koncert akustyczny znanego, dąbrowskiego zespołu rockowego Suchy Chleb Dla Konia. Odbył się on z okazji pierwszego dnia wiosny, ale i również stanowił jeden z punktów programu Dnia Otwartego w ZSP w Brniu. Dla osób, które nie mogły wziąć udziału w koncercie, zorganizowano transmisję na żywo na stronie internetowej Centrum Polonii. SChDK, które tym razem wystąpiło w niepełnym składzie, zaprezentowali utwory zarówno ze swojego repertuaru, jak i kilka coverów np. z repertuaru Dżemu. Występ muzyczny cieszył się dużym zainteresowaniem, przybyło na niego wielu młodych ludzi. Materiał video z koncertu będzie można niebawem obejrzeć na stronie Centrum Polonii (www.centrumpolonii.pl). opracowanie: Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu