Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Sezon halowy zakończony medalem młodzików!

Sezon halowy zakończony medalem młodzików!

Sezon halowy zakończony medalem młodzików!

Sezon halowy w łucznictwie dobiegł końca. O ostatnie medale w 2015 roku walczyli młodzicy. Na nowej hali w Pińczowie wystartowały 4 zawodniczki „Dąbrovii”(na zdjęciu od lewej): Roksana Seternus, Agnieszka Baran, Klaudia Guca, Julia Pudełko.

Dziewczynki w kwalifikacjach solidnie punktowały, ale nie przełożyło się to na wysokie indywidualne lokaty. Jednak równe strzelanie całej drużyny zaowocowało w popołudniowych zmaganiach. W zawodniczki wstąpiły nowe siły i rewelacyjnie radziły sobie w konkurencji zespołowej. Uległy w półfinale przeciwniczkom z Jarosławia, ale i tak zaliczyły najlepszy występ w swojej karierze i wystrzelały brązowy medal w drużynie!!! I zdobyły tytuł „Halowego Zespołowego II Wicemistrza Polski Młodzików na 2015 rok”!

To były już ostatnie Mistrzostwa Polski dla dąbrowskich łuczników. Sezon halowy nie był dawno tak udany. Z każdych zawodów tej rangi w poszczególnych kategoriach dąbrowiacy wracali z tarczą. W sumie medale i tytuły Mistrzów Polski zdobyło dziesięcioro zawodników.

SENIOR(1994-...):
Katarzyna Mickiewicz – brąz MIXT, srebro zespół
Małgorzata Mickiewicz – srebro zespół
Agata Bulwa – srebro zespół
Jakub Kot – brąz MIXT

JUNIOR(1995-1997):
Anna Forgiel – złoto indywidualnie

KADET(1998-1999):
Grzegorz Warias – brąz indywidualnie

MŁODZIK (2000-2002):
Roksana Seternus – brąz zespół
Agnieszka Baran – brąz zespół
Klaudia Guca – brąz zespół
Julia Pudełko – brąz zespół

źródło: MLKS "Dąbrovia"

Sezon halowy w łucznictwie dobiegł końca. O ostatnie medale w 2015 roku walczyli młodzicy. Na nowej hali w Pińczowie wystartowały 4 zawodniczki „Dąbrovii”(na zdjęciu od lewej): Roksana Seternus, Agnieszka Baran, Klaudia Guca, Julia Pudełko. Dziewczynki w kwalifikacjach solidnie punktowały, ale nie przełożyło się to na wysokie indywidualne lokaty. Jednak równe strzelanie całej drużyny zaowocowało w popołudniowych zmaganiach. W zawodniczki wstąpiły nowe siły i rewelacyjnie radziły sobie w konkurencji zespołowej. Uległy w półfinale przeciwniczkom z Jarosławia, ale i tak zaliczyły najlepszy występ w swojej karierze i wystrzelały brązowy medal w drużynie!!! I zdobyły tytuł „Halowego Zespołowego II Wicemistrza Polski Młodzików na 2015 rok”! To były już ostatnie Mistrzostwa Polski dla dąbrowskich łuczników. Sezon halowy nie był dawno tak udany. Z każdych zawodów tej rangi w poszczególnych kategoriach dąbrowiacy wracali z tarczą. W sumie medale i tytuły Mistrzów Polski zdobyło dziesięcioro zawodników. SENIOR(1994-...):Katarzyna Mickiewicz – brąz MIXT, srebro zespółMałgorzata Mickiewicz – srebro zespółAgata Bulwa – srebro zespółJakub Kot – brąz MIXT JUNIOR(1995-1997):Anna Forgiel – złoto indywidualnie KADET(1998-1999):Grzegorz Warias – brąz indywidualnie MŁODZIK (2000-2002):Roksana Seternus – brąz zespółAgnieszka Baran – brąz zespółKlaudia Guca – brąz zespółJulia Pudełko – brąz zespół źródło: MLKS "Dąbrovia"