Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Siódmy milion” - nowość wydawnicza w bibliotece powiatowej

„Siódmy milion” - nowość wydawnicza w bibliotece powiatowej

„Siódmy milion” - nowość wydawnicza w bibliotece powiatowej

Wśród wielu nowości wydawniczych znajdujących się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej polecamy Państwu jedną z najważniejszych książek świata SIÓDMY MILION - IZRAEL - PIĘTNO ZAGŁADY.

Autor mierzy się z najbardziej delikatnymi i bolesnymi tematami izraelskiej historii. Prof. Andrzej Żbikowski, historyk, pracownik naukowy Żydowskiego Instytutu Historycznego, pisze: „...Książka Segeva pomaga zrozumieć niezmiernie ważny aspekt budowy nowoczesnego społeczeństwa żydowskiego w Izraelu, które potrzebowało wielu dziesięcioleci, by uporać się z traumą Holokaustu..."

opracowanie: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej

Wśród wielu nowości wydawniczych znajdujących się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej polecamy Państwu jedną z najważniejszych książek świata SIÓDMY MILION - IZRAEL - PIĘTNO ZAGŁADY. Autor mierzy się z najbardziej delikatnymi i bolesnymi tematami izraelskiej historii. Prof. Andrzej Żbikowski, historyk, pracownik naukowy Żydowskiego Instytutu Historycznego, pisze: „...Książka Segeva pomaga zrozumieć niezmiernie ważny aspekt budowy nowoczesnego społeczeństwa żydowskiego w Izraelu, które potrzebowało wielu dziesięcioleci, by uporać się z traumą Holokaustu..." opracowanie: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej