Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Skąd te pieniądze? Powiat bardziej przejrzysty

Skąd te pieniądze? Powiat bardziej przejrzysty

Skąd te pieniądze? Powiat bardziej przejrzysty

Powiat obraca rocznie dziesiątkami milionów złotych. Każdy zainteresowany mieszkaniec będzie mógł rzucić okiem na to skąd pochodzą pieniądze i w jaki sposób są wykorzystywane. Wystarczy, że sięgnie po przygotowywaną broszurkę informacyjną. 
Publikację przygotowuje biuro promocji, rozwoju i innowacji starostwa powiatowego. Co znajdzie w niej czytelnik? W opracowywanej co roku książeczce znajdą się najważniejsze informacje o budżecie. Będą także dane na jego temat z ostatnich trzech lat. -Informacje będą napisane językiem prostym, a uzupełnione zostaną wykresami i diagramami – mówi Janusz Dubajka, kierownik biura promocji, rozwoju i innowacji. Broszury będą dostępne dla każdego gospodarstwa domowego w powiecie. Czytelnik znajdzie tam również informacje o tym gdzie powinien udać się, jeśli interesują go bardziej szczegółowe wiadomości o dochodach i wydatkach samorządu. Na stronie internetowej powiatu w dziale „Przejrzysta Polska” można zapoznać się z wiadomościami o tegorocznych finansach. (ANS) 

Źródło: Gazeta Krakowska

Powiat obraca rocznie dziesiątkami milionów złotych. Każdy zainteresowany mieszkaniec będzie mógł rzucić okiem na to skąd pochodzą pieniądze i w jaki sposób są wykorzystywane. Wystarczy, że sięgnie po przygotowywaną broszurkę informacyjną.  Publikację przygotowuje biuro promocji, rozwoju i innowacji starostwa powiatowego. Co znajdzie w niej czytelnik? W opracowywanej co roku książeczce znajdą się najważniejsze informacje o budżecie. Będą także dane na jego temat z ostatnich trzech lat. -Informacje będą napisane językiem prostym, a uzupełnione zostaną wykresami i diagramami – mówi Janusz Dubajka, kierownik biura promocji, rozwoju i innowacji. Broszury będą dostępne dla każdego gospodarstwa domowego w powiecie. Czytelnik znajdzie tam również informacje o tym gdzie powinien udać się, jeśli interesują go bardziej szczegółowe wiadomości o dochodach i wydatkach samorządu. Na stronie internetowej powiatu w dziale „Przejrzysta Polska” można zapoznać się z wiadomościami o tegorocznych finansach. (ANS)  Źródło: Gazeta Krakowska
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG