1. Skrzyżowanie w Ujściu Jezuickim zostanie przebudowane

Skrzyżowanie w Ujściu Jezuickim zostanie przebudowane

W najbliższym czasie rozpocznie się kolejna inwestycja realizowana przez Powiat Dąbrowski. Będzie to przebudowa skrzyżowania dróg powiatowych nr 1301K i 1302 K w Ujściu Jezuickim w gminie Gręboszów. Aby poprawić układ komunikacyjny zostanie wykonane nowe skrzyżowanie typu rondo.     Umowa na tą inwestycje została już podpisana z wykonawcą, wyłonionym w drodze przetargu. Jej koszt to ponad 940 tys. zł.   Na to zadanie samorząd powiatowy uzyskał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 70% kosztów jego realizacji.