Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Sołtysi i członkowie rad sołeckich z Powiśla na Akademii Małopolskiego Sołtysa

Sołtysi i członkowie rad sołeckich z Powiśla na Akademii Małopolskiego Sołtysa

Sołtysi i członkowie rad sołeckich z Powiśla na Akademii Małopolskiego Sołtysa

W weekend 2-3 marca 2024 roku w Jaroszowicach odbyło się kolejne spotkanie dla sołtysów i członków rad sołeckich w ramach Akademii Małopolskiego Sołtysa.
Wydarzenie pn. „Sołtys liderem lokalnej społeczności!” zorganizował Instytut Rozwoju Obszarów Wiejskich z siedzibą w Krakowie, do którego należy Województwo Małopolskie, Powiat Dąbrowski i Powiat Proszowicki.

Nasz region reprezentowało 30 sołtysów i przedstawicieli rad sołeckich z gmin: Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Gręboszów, Olesno, Radgoszcz i Szczucin.
Z ramienia samorządu powiatowego uczestniczyli: Starosta Lesław Wieczorek, który pełni jednocześnie funkcję Wiceprezesa Zarządu Instytutu, Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Kupiec.
Swoją obecnością zaszczycili również: Wicemarszałkowie Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka i Józef Gawron oraz Członek Zarządu Województwa Iwona Gibas.

Zebrani sołtysi wysłuchali ciekawego wykładu na temat komunikacji i współpracy z lokalną społecznością, który przedstawił specjalista od public relations Krystian Dudek z Instytutu Publico jak również dowiedzieli się o konkursach dla małopolskich wsi organizowanych przez Województwo Małopolskie. Informacje te przedstawiła Prezes Instytutu Anna Glixelli.
To intensywnie spędzony czas z inspirującym doświadczeniem, podczas którego uczestnicy nie tylko zdobyli nową wiedzę, ale również wymienili się cennymi doświadczeniami z sołtysami województwa małopolskiego.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie oraz pracę na rzecz lokalnej społeczności!

W weekend 2-3 marca 2024 roku w Jaroszowicach odbyło się kolejne spotkanie dla sołtysów i członków rad sołeckich w ramach Akademii Małopolskiego Sołtysa.Wydarzenie pn. „Sołtys liderem lokalnej społeczności!” zorganizował Instytut Rozwoju Obszarów Wiejskich z siedzibą w Krakowie, do którego należy Województwo Małopolskie, Powiat Dąbrowski i Powiat Proszowicki.Nasz region reprezentowało 30 sołtysów i przedstawicieli rad sołeckich z gmin: Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Gręboszów, Olesno, Radgoszcz i Szczucin.Z ramienia samorządu powiatowego uczestniczyli: Starosta Lesław Wieczorek, który pełni jednocześnie funkcję Wiceprezesa Zarządu Instytutu, Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Kupiec.Swoją obecnością zaszczycili również: Wicemarszałkowie Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka i Józef Gawron oraz Członek Zarządu Województwa Iwona Gibas.Zebrani sołtysi wysłuchali ciekawego wykładu na temat komunikacji i współpracy z lokalną społecznością, który przedstawił specjalista od public relations Krystian Dudek z Instytutu Publico jak również dowiedzieli się o konkursach dla małopolskich wsi organizowanych przez Województwo Małopolskie. Informacje te przedstawiła Prezes Instytutu Anna Glixelli. To intensywnie spędzony czas z inspirującym doświadczeniem, podczas którego uczestnicy nie tylko zdobyli nową wiedzę, ale również wymienili się cennymi doświadczeniami z sołtysami województwa małopolskiego. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie oraz pracę na rzecz lokalnej społeczności!