Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Songs Festival MTM - 21 V

Songs Festival MTM - 21 V

Wielki majowy przegląd muzyczny w mościckiej hali "Jaskółka" - Songs Festival "Pojednanie Gatunków" odbędzie się nie 11 maja jak wcześniej planowano ale półtora tygodnia później - 21 maja. Organizatorzy - Stowarzyszenie Underground - chcą w ten sposób dać szansę również tegorocznym maturzystom, których pierwotny termin imprezy eliminował z udziału w przeglądzie. Na widowni z kolei mogło zabraknąć również innych uczniów szkół ponadgimnazjalnych - 11 i 12 maja (dni matur pisemnych) są bowiem w tym roku w szkołach dniami wolnymi dla uczniów klas I-II. Wielu z uczniów chce więc spędzić te dni poza miastem.

Przygotowania do największego, jak dotąd, przeglądu młodych utalentowanych muzyków z regionu tarnowskiego, idą pełną parą - zapewnia Tomasz Nosek z Biura Organizacyjnego. Do rywalizacji w ramach I Tarnowskiego Festiwalu Młodej Twórczości Muzycznej zapraszani są amatorzy wszystkich gatunków muzycznych. Podtytuł Festiwalu to nawet „Songs Festival - Pojednanie Gatunków". Chętni do wzięcia czynnego udziału w Festiwalu nadal proszeni są o kontakt z organizatorami: pod nr tel. 606675587 i adresem e-mail: fmtm@op.pl . Podstawowe informacje, formularz zgłoszenia i listę punktów, gdzie są przyjmowane będzie też można znaleźć - już w najbliższych godzinach - na : stronie internetowej Festiwalu.

Celem Festiwalu jest stworzenie możliwości zaistnienia Młodym Twórcom Muzycznym z Tarnowa i okolic, reprezentującym różne gatunki muzyczne, a także pomoc w dalszym rozwoju ich przygody ze światem muzyki. Festiwal adresowany jest do uczniów tarnowskich szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i tarnowskich uczelni wyższych. Ambicjami organizatorów jest wprowadzenie Tarnowskiego Festiwalu MTM „Festiwal Songs – Pojednanie Gatunków" na stałe do kalendarza imprez kulturalnych miasta Tarnowa, a w latach następnych organizacja imprezy w skali województwa i kraju. Festiwal przeprowadzony zostanie według oddzielnie opracowanego przez organizatorów Regulaminu Festiwalu.
Dla młodych artystów - uczestnictwo w Festiwalu, odbywającym się na oczach - jak planują organizatorzy - nawet kilkutysięcznej widowni, stanowić będzie wielką okazję do poznania przez rówieśników, ale też spore wyzwanie.

- Głównym wyróżnikiem naszej imprezy spośród podobnych organizowanych w Tarnowie (w tym: mającego największe, bo 20-letnie tradycje Przeglądu Talentów Muzycznych organizowanego przez I LO - przyp. OKAY) będzie właśnie masowa publiczność oraz fakt, że w festiwalowe szranki staną też studenci tarnowskich uczelni - informuje T. Nosek.
Patronat Kulturalny nad imprezą objęły instytucje samorządowe i kulturalne z Tarnowa i regionu oraz Młodzieżowa Rada Miasta Tarnowa. Wśród wielu mediów, które objęły patronat nad imprezą jest nasz portal.

Źródło: Okay

Wielki majowy przegląd muzyczny w mościckiej hali "Jaskółka" - Songs Festival "Pojednanie Gatunków" odbędzie się nie 11 maja jak wcześniej planowano ale półtora tygodnia później - 21 maja. Organizatorzy - Stowarzyszenie Underground - chcą w ten sposób dać szansę również tegorocznym maturzystom, których pierwotny termin imprezy eliminował z udziału w przeglądzie. Na widowni z kolei mogło zabraknąć również innych uczniów szkół ponadgimnazjalnych - 11 i 12 maja (dni matur pisemnych) są bowiem w tym roku w szkołach dniami wolnymi dla uczniów klas I-II. Wielu z uczniów chce więc spędzić te dni poza miastem. Przygotowania do największego, jak dotąd, przeglądu młodych utalentowanych muzyków z regionu tarnowskiego, idą pełną parą - zapewnia Tomasz Nosek z Biura Organizacyjnego. Do rywalizacji w ramach I Tarnowskiego Festiwalu Młodej Twórczości Muzycznej zapraszani są amatorzy wszystkich gatunków muzycznych. Podtytuł Festiwalu to nawet „Songs Festival - Pojednanie Gatunków". Chętni do wzięcia czynnego udziału w Festiwalu nadal proszeni są o kontakt z organizatorami: pod nr tel. 606675587 i adresem e-mail: fmtm@op.pl . Podstawowe informacje, formularz zgłoszenia i listę punktów, gdzie są przyjmowane będzie też można znaleźć - już w najbliższych godzinach - na : stronie internetowej Festiwalu. Celem Festiwalu jest stworzenie możliwości zaistnienia Młodym Twórcom Muzycznym z Tarnowa i okolic, reprezentującym różne gatunki muzyczne, a także pomoc w dalszym rozwoju ich przygody ze światem muzyki. Festiwal adresowany jest do uczniów tarnowskich szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i tarnowskich uczelni wyższych. Ambicjami organizatorów jest wprowadzenie Tarnowskiego Festiwalu MTM „Festiwal Songs – Pojednanie Gatunków" na stałe do kalendarza imprez kulturalnych miasta Tarnowa, a w latach następnych organizacja imprezy w skali województwa i kraju. Festiwal przeprowadzony zostanie według oddzielnie opracowanego przez organizatorów Regulaminu Festiwalu.Dla młodych artystów - uczestnictwo w Festiwalu, odbywającym się na oczach - jak planują organizatorzy - nawet kilkutysięcznej widowni, stanowić będzie wielką okazję do poznania przez rówieśników, ale też spore wyzwanie. - Głównym wyróżnikiem naszej imprezy spośród podobnych organizowanych w Tarnowie (w tym: mającego największe, bo 20-letnie tradycje Przeglądu Talentów Muzycznych organizowanego przez I LO - przyp. OKAY) będzie właśnie masowa publiczność oraz fakt, że w festiwalowe szranki staną też studenci tarnowskich uczelni - informuje T. Nosek.Patronat Kulturalny nad imprezą objęły instytucje samorządowe i kulturalne z Tarnowa i regionu oraz Młodzieżowa Rada Miasta Tarnowa. Wśród wielu mediów, które objęły patronat nad imprezą jest nasz portal. Źródło: Okay