Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „SPACER SERC” do Serca Dąbrowy Tarnowskiej

„SPACER SERC” do Serca Dąbrowy Tarnowskiej

„SPACER SERC” do Serca Dąbrowy Tarnowskiej

W Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania i Światowym Dniu Serca Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej gościł podczas "Poranka z Bajką" grupę "Tropiciele Przyrody" z Oddziałów Przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej.

Włączając się w III edycję Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej "Czytamy z Sercem" promowano literaturę, której bohaterem właśnie jest serce, ale też propagowano zdrowy styl życia, tak ważny dla wszystkich serc.

Po spotkaniu na świeżym powietrzu przed budynkiem biblioteki zaproszono przedszkolaków wraz z opiekunami na "SPACER SERC", podczas którego dzieci rozdawały przechodniom własnoręcznie zdobione serduszka z cytatami.

Przed Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej przywitała „spacerowiczów” Izabela Pintatara-Twardy z Biura Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej, która ugościła "Tropicieli Przyrody" wierszem oczywiście o sercu.

Przedszkolacy otrzymali serduszkowe pakiety oparte na materiałach udostępnionych przez głównych organizatorów akcji Czytamy z Sercem - Małgorzatę Ficoń (bibliotekarkę, autorkę projektu „Czytamy z Sercem” i strony „Między Regałami” https://www.facebook.com/MiedzyRegalami), Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Bytomiu oraz II Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Tarnowskich Górach.

fot. i oprac. MBP w Dąbrowie Tarnowskiej

W Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania i Światowym Dniu Serca Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej gościł podczas "Poranka z Bajką" grupę "Tropiciele Przyrody" z Oddziałów Przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej. Włączając się w III edycję Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej "Czytamy z Sercem" promowano literaturę, której bohaterem właśnie jest serce, ale też propagowano zdrowy styl życia, tak ważny dla wszystkich serc. Po spotkaniu na świeżym powietrzu przed budynkiem biblioteki zaproszono przedszkolaków wraz z opiekunami na "SPACER SERC", podczas którego dzieci rozdawały przechodniom własnoręcznie zdobione serduszka z cytatami. Przed Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej przywitała „spacerowiczów” Izabela Pintatara-Twardy z Biura Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej, która ugościła "Tropicieli Przyrody" wierszem oczywiście o sercu. Przedszkolacy otrzymali serduszkowe pakiety oparte na materiałach udostępnionych przez głównych organizatorów akcji Czytamy z Sercem - Małgorzatę Ficoń (bibliotekarkę, autorkę projektu „Czytamy z Sercem” i strony „Między Regałami” https://www.facebook.com/MiedzyRegalami), Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Bytomiu oraz II Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Tarnowskich Górach. fot. i oprac. MBP w Dąbrowie Tarnowskiej