Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Specjalistyczne poradnictwo dla osób niepełnosprawnych i starszych

Specjalistyczne poradnictwo dla osób niepełnosprawnych i starszych

Specjalistyczne poradnictwo dla osób niepełnosprawnych i starszych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza mieszańców powiatu dąbrowskiego na spotkania z prawnikiem, który będzie świadczył specjalistyczne poradnictwo dla osób niepełnosprawnych, starszych i ich rodzin.

Spotkania odbędą się przy współpracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej i stowarzyszeń działających na terenie powiatu dąbrowskiego na rzecz osób niepełnosprawnych i starszych, a mianowicie Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń" w Dąbrowie Tarnowskiej, Stowarzyszenia Pomocy Dziecku i Rodzinie "Przyjazny Świat" w Kupieninie, Stowarzyszenia „Otwarte Serce" Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Szczucinie oraz Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Dąbrowskim Domu Kultury.

Konsultacje prawne mają na celu udzielenie specjalistycznej pomocy, zwłaszcza w zakresie upowszechnienia informacji o prawach i uprawnieniach osób niepełnosprawnych i starszych oraz dostępnych na terenie naszego powiatu formach pomocy i wsparcia dla osób zagrożonych oraz uwikłanych w przemoc domową.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 28 września br. o godz. 18.00 w Szczucinie - Dom Parafialny Kanna. Terminy kolejnych spotkań będą na bieżąco podawane na stronie internetowej PCPR (www.pcprdt.pl).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału.


 files/aktualnosci/2016/09_Wrzesien/14_Specjalistyczne_poradnictwo_dla_osob_niepelnosprawnych/Ulotka 1 20161.pngfiles/aktualnosci/2016/09_Wrzesien/14_Specjalistyczne_poradnictwo_dla_osob_niepelnosprawnych/Ulotka 1 20162.png

PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej/mags

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza mieszańców powiatu dąbrowskiego na spotkania z prawnikiem, który będzie świadczył specjalistyczne poradnictwo dla osób niepełnosprawnych, starszych i ich rodzin. Spotkania odbędą się przy współpracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej i stowarzyszeń działających na terenie powiatu dąbrowskiego na rzecz osób niepełnosprawnych i starszych, a mianowicie Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń" w Dąbrowie Tarnowskiej, Stowarzyszenia Pomocy Dziecku i Rodzinie "Przyjazny Świat" w Kupieninie, Stowarzyszenia „Otwarte Serce" Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Szczucinie oraz Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Dąbrowskim Domu Kultury. Konsultacje prawne mają na celu udzielenie specjalistycznej pomocy, zwłaszcza w zakresie upowszechnienia informacji o prawach i uprawnieniach osób niepełnosprawnych i starszych oraz dostępnych na terenie naszego powiatu formach pomocy i wsparcia dla osób zagrożonych oraz uwikłanych w przemoc domową. Pierwsze spotkanie odbędzie się 28 września br. o godz. 18.00 w Szczucinie - Dom Parafialny Kanna. Terminy kolejnych spotkań będą na bieżąco podawane na stronie internetowej PCPR (www.pcprdt.pl). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału.   PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej/mags