Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Sportowe rozgrywki o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Sportowe rozgrywki o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Sportowe rozgrywki o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Mieszkańcy powiatu dąbrowskiego, w miesiącu sierpniu br., mieli okazję wziąć udział w dwóch wydarzeniach sportowych organizowanych przez Katolicko-Strażacko-Uczniowski Zespół Sportowy w Małcu w ramach zadania publicznego pod tytułem: „Małec na sportowo - organizacja amatorskich zawodów i imprez sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych”.

Jako pierwszy rozegrany został Turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego dla dzieci z roczników 2010-2011. W niedzielę 2 sierpnia br. na boisku sportowym w Małcu stawiły się siedmioosobowe drużyny, które po przeprowadzonych rozgrywkach wywalczyły następujące miejsca na podium:

1 miejsce ex aequo – Football Academy Dąbrowa Tarnowska (niebiescy)

1 miejsce ex aequo – l Football Academy Dąbrowa Tarnowska (zieloni)

2 miejsce – „Brzoza Brzezówka”.

Dwa tygodnie później, 16 sierpnia, na boisku w Małcu odbył się Turniej piłki siatkowej o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Finałowy mecz rozgrywany był pomiędzy drużyną Katolicko - Strażacko - Uczniowskiego Zespołu Sportowego w Małcu a „Pędzącymi Kombinerkami Zarzecze”. Po pięciosetowym, bardzo zaciętym pojedynku minimalnie lepsi okazali się zawodnicy z Małca. Trzecie miejsce przypadło drużynie „Brzoza Brzozówka”.

Obydwa turnieje były współfinansowane ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, a ich celem było między innymi zwiększenie aktywności ruchowej, poprawa kondycji fizycznej oraz integracja mieszkańców Powiśla Dąbrowskiego.

Mieszkańcy powiatu dąbrowskiego, w miesiącu sierpniu br., mieli okazję wziąć udział w dwóch wydarzeniach sportowych organizowanych przez Katolicko-Strażacko-Uczniowski Zespół Sportowy w Małcu w ramach zadania publicznego pod tytułem: „Małec na sportowo - organizacja amatorskich zawodów i imprez sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych”. Jako pierwszy rozegrany został Turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego dla dzieci z roczników 2010-2011. W niedzielę 2 sierpnia br. na boisku sportowym w Małcu stawiły się siedmioosobowe drużyny, które po przeprowadzonych rozgrywkach wywalczyły następujące miejsca na podium: 1 miejsce ex aequo – Football Academy Dąbrowa Tarnowska (niebiescy) 1 miejsce ex aequo – l Football Academy Dąbrowa Tarnowska (zieloni) 2 miejsce – „Brzoza Brzezówka”. Dwa tygodnie później, 16 sierpnia, na boisku w Małcu odbył się Turniej piłki siatkowej o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Finałowy mecz rozgrywany był pomiędzy drużyną Katolicko - Strażacko - Uczniowskiego Zespołu Sportowego w Małcu a „Pędzącymi Kombinerkami Zarzecze”. Po pięciosetowym, bardzo zaciętym pojedynku minimalnie lepsi okazali się zawodnicy z Małca. Trzecie miejsce przypadło drużynie „Brzoza Brzozówka”. Obydwa turnieje były współfinansowane ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, a ich celem było między innymi zwiększenie aktywności ruchowej, poprawa kondycji fizycznej oraz integracja mieszkańców Powiśla Dąbrowskiego.