Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Sportowe turnieje w Dąbrowie

Sportowe turnieje w Dąbrowie

Sportowe turnieje w Dąbrowie

W hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 w Dąbrowie Tarnowskiej Dąbrowski Dom Kultury zorganizował w ostatnią niedzielę I TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA DĄBROWY TARNOWSKIEJ oraz I TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR STAROSTY DĄBROWSKIEGO. Zainteresowanie było bardzo duże. Na zawody przybyły całe rodziny, by dopingować swoich zawodników.

Do turniejów zgłosiło się 8 drużyn piłkarskich w 2 kategoriach wiekowych (gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne) i 8 siatkarskich (młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych i odboye). Zawody trwały ponad 10 (!) godzin, gdyż walczono systemem "każdy z każdym" w swoich kategoriach. Puchary Burmistrza zdobyły zespoły: Gimnazjum nr1 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz "Amatorzy". Drugie miejsce przypadło w udziale Gimnazjum nr2 (FC "Bagienica"), trzecie "Narkomanom" (ZSP nr1). Puchary Starosty Dąbrowskiego zdobyły zespoły: Bolesław I i "Nauczyciele". II miejsce zajęły zespoły: "Dąbrowiaka" oraz "Szóstka", trzecie przypadło w udziale reprezentacji I LO w Dąbrowi e Tarnowskiej i "Wiarusom".
Warto dodać, że w turnieju wzięła udział drużyna "Wapniaków" złożona m.in. z dąbrowskich biznesmenów i lekarzy, która bardzo mocno wsparła niedawno XII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dąbrowie Tarnowskiej (zajęli tym razem IV miejsce). Przeprowadzenie turnieju było możliwe dzięki życzliwości Ireny Czternastek - Dyrektora ZSP nr1 oraz nauczycieli tej szkoły - sędziujących zawody: Łukasza Świętochowskiego i Michała Borsy.

Źródło: Okay

W hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 w Dąbrowie Tarnowskiej Dąbrowski Dom Kultury zorganizował w ostatnią niedzielę I TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA DĄBROWY TARNOWSKIEJ oraz I TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR STAROSTY DĄBROWSKIEGO. Zainteresowanie było bardzo duże. Na zawody przybyły całe rodziny, by dopingować swoich zawodników. Do turniejów zgłosiło się 8 drużyn piłkarskich w 2 kategoriach wiekowych (gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne) i 8 siatkarskich (młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych i odboye). Zawody trwały ponad 10 (!) godzin, gdyż walczono systemem "każdy z każdym" w swoich kategoriach. Puchary Burmistrza zdobyły zespoły: Gimnazjum nr1 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz "Amatorzy". Drugie miejsce przypadło w udziale Gimnazjum nr2 (FC "Bagienica"), trzecie "Narkomanom" (ZSP nr1). Puchary Starosty Dąbrowskiego zdobyły zespoły: Bolesław I i "Nauczyciele". II miejsce zajęły zespoły: "Dąbrowiaka" oraz "Szóstka", trzecie przypadło w udziale reprezentacji I LO w Dąbrowi e Tarnowskiej i "Wiarusom".Warto dodać, że w turnieju wzięła udział drużyna "Wapniaków" złożona m.in. z dąbrowskich biznesmenów i lekarzy, która bardzo mocno wsparła niedawno XII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dąbrowie Tarnowskiej (zajęli tym razem IV miejsce). Przeprowadzenie turnieju było możliwe dzięki życzliwości Ireny Czternastek - Dyrektora ZSP nr1 oraz nauczycieli tej szkoły - sędziujących zawody: Łukasza Świętochowskiego i Michała Borsy. Źródło: Okay