Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Sportowy weekend

Sportowy weekend

Sportowy weekend

Trzecioligowa i młodzieżowa koszykówka, piłkarski turniej oldboyów, finał Pucharu Polski juniorów we wspinaczce sportowej, mikołajkowy turniej szachowy oraz zmagania pingpongistów będą - w trakcie nadchodzącego weekendu - najważniejszymi sportowymi wydarzeniami w regionie.

Koszykówka

III liga mężczyzn: AZS PWSZ Unia Tarnów - STS Wikar Nowy Sącz (n. 15.15 - Hala Widowiskowo-Sportowa "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach).

Małopolska liga juniorek: MKS PM PROReM Tarnów - Wisła Kraków (n. 13 - Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Gumniskiej w Tarnowie).

Małopolska liga juniorów: Unia Al-Glas Tarnów - Lafarge Kielce (s. 10.45 - sala Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach).

Małopolska liga kadetów: Unia Tarnów - Wisła I Kraków (n. 13.30 - sala Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach).

Małopolska liga młodziczek: MKS Pałac Młodzieży Tarnów - UKS Żak Nowy Sącz (n. 11 - Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Gumniskiej w Tarnowie).

Małopolska liga młodzików: Unia Tarnów - Basket I Kraków (s. 13 - sala Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach).

Piłka nożna

X Jubileuszowy Turniej Charytatywny Oldboyów (s. 9 - hala Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 w Tarnowie-Mościcach).

Szachy

Mikołajkowy turniej dla dzieci i młodzieży (s. 10 - sala Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy parafii bł. Karoliny w Tarnowie). Tenis stołowy

III liga mężczyzn: Hermes UKS SP nr 1 Tarnów - Turbacz Mszana Dolna (n. 11 - hala Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie), LUSKS Żegocina - UKS Płomień Limanowa (n. 11 - hala Szkoły Podstawowej w Żegocinie), UKS AGRA III Olesno - UKS Olimpia Wojnicz (n. 11 - hala Szkoły Podstawowej w Oleśnie).

IV liga mężczyzn - grupa "A": KKS I Skrzyszów - Komfort ZET Tarnów (n. 11 - sala Szkoły Podstawowej w Skrzyszowie), KKS II Skrzyszów - UKS Lisek Lisia Góra (n. 11 - sala Szkoły Podstawowej w Skrzyszowie), Tarnovia - LUKS Mechanik Tarnów (n. 11 - hala Tarnovii), UKS Sokół Żabno -LKKS Karwodrza (n. 11 - hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie).

Grupa "B": Gimnazjum Jadowniki - MKS Szczurowa (n. 11 - sala Gimnazjum w Jadownikach), Macland Brzesko - Vocovia II Wokowice (n. 11 - sala Gimnazjum w Jadownikach), Olimpia II Bucze - LUKS SP Sufczyn (n. 11 - sala Gimnazjum w Jadownikach).

Wspinaczka sportowa

Finał Pucharu Polski juniorów (s. 12 - eliminacje w konkurencji na trudność dziewcząt i chłopców; s. 17 - elimimacje w konkurencji na czas dziewcząt i chłopców; n. 10 - finały w konkurencjach na trudność oraz na czas dziewcząt i chłopców) - hala widowiskowo-sportowa Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Źródło: InTARnet/Dziennik Polski

Trzecioligowa i młodzieżowa koszykówka, piłkarski turniej oldboyów, finał Pucharu Polski juniorów we wspinaczce sportowej, mikołajkowy turniej szachowy oraz zmagania pingpongistów będą - w trakcie nadchodzącego weekendu - najważniejszymi sportowymi wydarzeniami w regionie. Koszykówka III liga mężczyzn: AZS PWSZ Unia Tarnów - STS Wikar Nowy Sącz (n. 15.15 - Hala Widowiskowo-Sportowa "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach). Małopolska liga juniorek: MKS PM PROReM Tarnów - Wisła Kraków (n. 13 - Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Gumniskiej w Tarnowie). Małopolska liga juniorów: Unia Al-Glas Tarnów - Lafarge Kielce (s. 10.45 - sala Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach). Małopolska liga kadetów: Unia Tarnów - Wisła I Kraków (n. 13.30 - sala Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach). Małopolska liga młodziczek: MKS Pałac Młodzieży Tarnów - UKS Żak Nowy Sącz (n. 11 - Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Gumniskiej w Tarnowie). Małopolska liga młodzików: Unia Tarnów - Basket I Kraków (s. 13 - sala Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach). Piłka nożna X Jubileuszowy Turniej Charytatywny Oldboyów (s. 9 - hala Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 w Tarnowie-Mościcach). Szachy Mikołajkowy turniej dla dzieci i młodzieży (s. 10 - sala Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy parafii bł. Karoliny w Tarnowie). Tenis stołowy III liga mężczyzn: Hermes UKS SP nr 1 Tarnów - Turbacz Mszana Dolna (n. 11 - hala Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie), LUSKS Żegocina - UKS Płomień Limanowa (n. 11 - hala Szkoły Podstawowej w Żegocinie), UKS AGRA III Olesno - UKS Olimpia Wojnicz (n. 11 - hala Szkoły Podstawowej w Oleśnie). IV liga mężczyzn - grupa "A": KKS I Skrzyszów - Komfort ZET Tarnów (n. 11 - sala Szkoły Podstawowej w Skrzyszowie), KKS II Skrzyszów - UKS Lisek Lisia Góra (n. 11 - sala Szkoły Podstawowej w Skrzyszowie), Tarnovia - LUKS Mechanik Tarnów (n. 11 - hala Tarnovii), UKS Sokół Żabno -LKKS Karwodrza (n. 11 - hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie). Grupa "B": Gimnazjum Jadowniki - MKS Szczurowa (n. 11 - sala Gimnazjum w Jadownikach), Macland Brzesko - Vocovia II Wokowice (n. 11 - sala Gimnazjum w Jadownikach), Olimpia II Bucze - LUKS SP Sufczyn (n. 11 - sala Gimnazjum w Jadownikach). Wspinaczka sportowa Finał Pucharu Polski juniorów (s. 12 - eliminacje w konkurencji na trudność dziewcząt i chłopców; s. 17 - elimimacje w konkurencji na czas dziewcząt i chłopców; n. 10 - finały w konkurencjach na trudność oraz na czas dziewcząt i chłopców) - hala widowiskowo-sportowa Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Źródło: InTARnet/Dziennik Polski