Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkania informacyjne przed rekrutacją do II edycji projektu „Mój Biznes-Mój Sukces 2”

Spotkania informacyjne przed rekrutacją do II edycji projektu „Mój Biznes-Mój Sukces 2”

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego realizuje projekt pod nazwą „Mój Biznes – Mój Sukces 2", współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

Celem głównym projektu jest zwiększenie przedsiębiorczości w subregionie tarnowskim poprzez kompleksowe wsparcie – doradcze, szkoleniowe, finansowe – 75 osób, kobiet i mężczyzn z terenu powiatu dąbrowskiego, brzeskiego, bocheńskiego, tarnowskiego lub Miasta Tarnowa.
Bezpłatne spotkania informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w II edycji projektu „Mój Biznes-Mój Sukces 2" i uzyskaniem środków finansowych na założenie własnej działalności gospodarczej planowane są w dniach 28, 29 kwietnia 2011r.
W dniu 28 kwietnia br. (czwartek) o godz.14:00 planowane jest spotkanie w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej ul.B.Joselewicza 5

Rekrutacja do II edycji projektu „Mój Biznes – Mój Sukces 2" będzie prowadzona w dniach od 2 do 16 maja 2011 r. w Biurze Projektu przy ul. Wałowej 2/2 w Tarnowie.


Realizacja projektu obejmuje: udzielenie wsparcia szkoleniowo-doradczego; przyznanie środków finansowych na rozwój działalności gospodarczej oraz finansowe i doradcze wsparcie pomostowe.

Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje na temat: warunków uczestnictwa w projekcie, zakresu wsparcia oraz procesu rekrutacji, w tym wypełnienia dokumentacji rekrutacyjnej do projektu „Mój Biznes-Mój Sukces 2".

Planowane miejsca i terminy spotkań:

DĄBROWA TARNOWSKA, ul. Berka Joselewicza 5, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej - 28.04.2011 (czwartek), godz. 14.00;

BOCHNIA, ul. Solna 2, Hotel Sutoris - 29.04.2011 (piątek), godz. 12:00;

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności w Biurze projektu: Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego, ul. Wałowa 2/2 (I p.), 33-100 Tarnów,
telefonicznie: 14 656 38 98/99 lub drogą e-mail: jolantamechla@gmail.com

Uwaga!!:
Realizacja spotkań w wyznaczonych terminach uzależniona jest od liczby zainteresowanych osób. W związku z powyższym prosimy o sprawdzenie, w aktualnościach na stronie internetowej projektu, potwierdzenia realizacji spotkań w wyznaczonych terminach.

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego realizuje projekt pod nazwą „Mój Biznes – Mój Sukces 2", współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Celem głównym projektu jest zwiększenie przedsiębiorczości w subregionie tarnowskim poprzez kompleksowe wsparcie – doradcze, szkoleniowe, finansowe – 75 osób, kobiet i mężczyzn z terenu powiatu dąbrowskiego, brzeskiego, bocheńskiego, tarnowskiego lub Miasta Tarnowa.Bezpłatne spotkania informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w II edycji projektu „Mój Biznes-Mój Sukces 2" i uzyskaniem środków finansowych na założenie własnej działalności gospodarczej planowane są w dniach 28, 29 kwietnia 2011r.W dniu 28 kwietnia br. (czwartek) o godz.14:00 planowane jest spotkanie w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej ul.B.Joselewicza 5 Rekrutacja do II edycji projektu „Mój Biznes – Mój Sukces 2" będzie prowadzona w dniach od 2 do 16 maja 2011 r. w Biurze Projektu przy ul. Wałowej 2/2 w Tarnowie. Realizacja projektu obejmuje: udzielenie wsparcia szkoleniowo-doradczego; przyznanie środków finansowych na rozwój działalności gospodarczej oraz finansowe i doradcze wsparcie pomostowe. Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje na temat: warunków uczestnictwa w projekcie, zakresu wsparcia oraz procesu rekrutacji, w tym wypełnienia dokumentacji rekrutacyjnej do projektu „Mój Biznes-Mój Sukces 2". Planowane miejsca i terminy spotkań: DĄBROWA TARNOWSKA, ul. Berka Joselewicza 5, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej - 28.04.2011 (czwartek), godz. 14.00; BOCHNIA, ul. Solna 2, Hotel Sutoris - 29.04.2011 (piątek), godz. 12:00; Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności w Biurze projektu: Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego, ul. Wałowa 2/2 (I p.), 33-100 Tarnów,telefonicznie: 14 656 38 98/99 lub drogą e-mail: jolantamechla@gmail.com Uwaga!!:Realizacja spotkań w wyznaczonych terminach uzależniona jest od liczby zainteresowanych osób. W związku z powyższym prosimy o sprawdzenie, w aktualnościach na stronie internetowej projektu, potwierdzenia realizacji spotkań w wyznaczonych terminach.