Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie świąteczno-noworoczne w Laskówce Chorąskiej

Spotkanie świąteczno-noworoczne w Laskówce Chorąskiej

Spotkanie świąteczno-noworoczne w Laskówce Chorąskiej

W niedzielę w Centrum Kulturalno – Społecznym w Laskówce Chorąskiej z inicjatywy Sołtysa Sołectwa Laskówka Chorąska oraz Radnego Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej Jacka Świątka i Rady Sołeckiej wsi Laskówka Chorąska, odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne.

Uroczystość była nie tylko okazją do świętowania, ale również wyrazem troski i szacunku dla seniorów, dając im możliwość spędzenia wyjątkowego wieczoru w otoczeniu bliskich, sąsiadów przy okazjonalnym występie uczniów z tutejszej Szkoły Podstawowej.

Nie zabrakło, życzeń oraz życzliwych słów pod adresem całej społeczności, które przekazał Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, a jego Zastępca Stanisław Ryczek odczytał list okolicznościowy od Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka.

Spotkanie było również okazją do podziękowania wszystkim mieszkańcom za kolejny rok ciężkiej i trudnej pracy dla wspólnego dobra oraz sposobnością, aby dokonać podsumowania całorocznych dokonań oraz przedstawić plany na nowy rok, których jak Burmistrz zaznaczył będzie niemało.

Wyrazy uznania dla młodych artystów oraz nauczycieli przygotowujących młodzież do występu. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy swoim zaangażowaniem i pracą sprawili, że możemy co roku w tak licznym gronie cieszyć się bożonarodzeniowym czasem pokoju i pojednania. Gratulujemy podtrzymywania tej pięknej tradycji, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.

źródło: Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej

W niedzielę w Centrum Kulturalno – Społecznym w Laskówce Chorąskiej z inicjatywy Sołtysa Sołectwa Laskówka Chorąska oraz Radnego Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej Jacka Świątka i Rady Sołeckiej wsi Laskówka Chorąska, odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne. Uroczystość była nie tylko okazją do świętowania, ale również wyrazem troski i szacunku dla seniorów, dając im możliwość spędzenia wyjątkowego wieczoru w otoczeniu bliskich, sąsiadów przy okazjonalnym występie uczniów z tutejszej Szkoły Podstawowej. Nie zabrakło, życzeń oraz życzliwych słów pod adresem całej społeczności, które przekazał Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, a jego Zastępca Stanisław Ryczek odczytał list okolicznościowy od Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka. Spotkanie było również okazją do podziękowania wszystkim mieszkańcom za kolejny rok ciężkiej i trudnej pracy dla wspólnego dobra oraz sposobnością, aby dokonać podsumowania całorocznych dokonań oraz przedstawić plany na nowy rok, których jak Burmistrz zaznaczył będzie niemało. Wyrazy uznania dla młodych artystów oraz nauczycieli przygotowujących młodzież do występu. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy swoim zaangażowaniem i pracą sprawili, że możemy co roku w tak licznym gronie cieszyć się bożonarodzeniowym czasem pokoju i pojednania. Gratulujemy podtrzymywania tej pięknej tradycji, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. źródło: Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej