Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie bibliotekarzy w Powiatowej Bibliotece Publicznej

Spotkanie bibliotekarzy w Powiatowej Bibliotece Publicznej

Spotkanie bibliotekarzy w Powiatowej Bibliotece Publicznej

W dniu 13 grudnia 2011 roku Powiatową Bibliotekę Publiczną odwiedziła grupa bibliotekarzy z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie w osobach: Ewa Stańczyk – Dyrektor Biblioteki, Tadeusz Trytek – Kierownik Działu Terenowego oraz instruktorzy: Jagoda Kupiec i Magdalena Gzyl.

Podczas spotkania Bibliotekarze zapoznali się z pracą Biblioteki Powiatowej, jej planami na najbliższą przyszłość, omówiono wspólne problemy dotyczące prac na rzecz bibliotek samorządowych obu powiatów.

Spotkanie przebiegało w miłej, przedświątecznej atmosferze, były życzenia i zapewnienia o wzajemnej pomocy i współpracy między bibliotekami.

opracowanie: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 13 grudnia 2011 roku Powiatową Bibliotekę Publiczną odwiedziła grupa bibliotekarzy z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie w osobach: Ewa Stańczyk – Dyrektor Biblioteki, Tadeusz Trytek – Kierownik Działu Terenowego oraz instruktorzy: Jagoda Kupiec i Magdalena Gzyl. Podczas spotkania Bibliotekarze zapoznali się z pracą Biblioteki Powiatowej, jej planami na najbliższą przyszłość, omówiono wspólne problemy dotyczące prac na rzecz bibliotek samorządowych obu powiatów. Spotkanie przebiegało w miłej, przedświątecznej atmosferze, były życzenia i zapewnienia o wzajemnej pomocy i współpracy między bibliotekami. opracowanie: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej