Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie bożonarodzeniowe w ZSP nr 1 i ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Spotkanie bożonarodzeniowe w ZSP nr 1 i ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Spotkanie bożonarodzeniowe w ZSP nr 1 i ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 19 grudnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się spotkania z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

W spotkaniach uczestniczyli: Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski, Ks. Proboszcz Stanisław Cyran, księża katecheci, Dyrektorzy ZSP, przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele, uczniowie oraz zaproszeni goście.

Spotkania przebiegały w miłej świątecznej atmosferze. Uczniowie szkół przygotowali okolicznościowe przedstawienia jasełkowe.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku, Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, życzył wszystkim wesołych i spokojnych Świąt oraz pomyślności w Nowym 2009 Roku.

W dniu 19 grudnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się spotkania z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotkaniach uczestniczyli: Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski, Ks. Proboszcz Stanisław Cyran, księża katecheci, Dyrektorzy ZSP, przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele, uczniowie oraz zaproszeni goście. Spotkania przebiegały w miłej świątecznej atmosferze. Uczniowie szkół przygotowali okolicznościowe przedstawienia jasełkowe. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku, Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, życzył wszystkim wesołych i spokojnych Świąt oraz pomyślności w Nowym 2009 Roku.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG