Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie dla organizacji pozarządowych

Spotkanie dla organizacji pozarządowych

Spotkanie dla organizacji pozarządowych

  Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza organizacje pozarządowe na spotkanie informacyjne dotyczące ogłoszonego przez Zarząd Województwa Małopolskiego otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego z obszaru pomocy społecznej w zakresie wspierania funkcjonowania społecznego oraz przeciwdziałania wykluczeniu osób starszych.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek  15 stycznia br. o godz. 10.00  w Sali Lustrzanej przy ul. Wałowej 10 w Tarnowie.             

  W ramach ogłoszonego przez Zarząd Województwa Małopolskiego konkursu przewiduje się wspieranie zadań polegających na wspieraniu funkcjonowania społecznego osób starszych, przeciwdziałaniu wykluczeniu osób starszych, rozwoju ustawicznego kształcenia osób starszych, w tym Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

  Na powyższe zadania w projekcie budżetu Województwa Małopolskiego na rok 2015 przeznaczono środki do kwoty ogółem 500 000 zł.

  Oferty na realizację zadań można składać w terminie do 30 stycznia 2015 r. do godz. 12.00.

  Szczegóły (w tym regulamin konkursu, formularz oferty, wzór umowy, wzór sprawozdania) dostępne są na stronie internetowej ROPS:

http://www.rops.krakow.pl/aktualnosc/konkurs-dotacyjny-w-roku-2015-1300.html

  Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza organizacje pozarządowe na spotkanie informacyjne dotyczące ogłoszonego przez Zarząd Województwa Małopolskiego otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego z obszaru pomocy społecznej w zakresie wspierania funkcjonowania społecznego oraz przeciwdziałania wykluczeniu osób starszych. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek  15 stycznia br. o godz. 10.00  w Sali Lustrzanej przy ul. Wałowej 10 w Tarnowie.                W ramach ogłoszonego przez Zarząd Województwa Małopolskiego konkursu przewiduje się wspieranie zadań polegających na wspieraniu funkcjonowania społecznego osób starszych, przeciwdziałaniu wykluczeniu osób starszych, rozwoju ustawicznego kształcenia osób starszych, w tym Uniwersytetów Trzeciego Wieku.   Na powyższe zadania w projekcie budżetu Województwa Małopolskiego na rok 2015 przeznaczono środki do kwoty ogółem 500 000 zł.   Oferty na realizację zadań można składać w terminie do 30 stycznia 2015 r. do godz. 12.00.   Szczegóły (w tym regulamin konkursu, formularz oferty, wzór umowy, wzór sprawozdania) dostępne są na stronie internetowej ROPS: http://www.rops.krakow.pl/aktualnosc/konkurs-dotacyjny-w-roku-2015-1300.html