Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie dotyczące wsparcia finansowego dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych

Spotkanie dotyczące wsparcia finansowego dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych

Spotkanie dotyczące wsparcia finansowego dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych

Stanisław Sorys wicemarszałek Województwa Małopolskiego oraz Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego, zainteresowanych tematyką pozyskiwania dotacji unijnych, na spotkanie informacyjne w zakresie dostępnych źródeł wsparcia dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych w perspektywie finansowej 2014-2020.

Swój udział w charakterze prelegenta zadeklarowała Lokalna Grupa Działania Prowent.

files/aktualnosci/2017/06_Czerwiec/06_Zaproszenie_na_Spotkanie_dotyczace_wsparcia_finansowego_dla_przedsiebiorcow/program2.jpg

Spotkanie informacyjne, dotyczące możliwości wsparcia dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych w perspektywie finansowej 2014-2020 z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, odbędzie się 7 czerwca 2017 r. (środa), w godzinach od 14:00 do 17:00 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Berka Joselewicza 5 (Sala narad).

files/aktualnosci/2017/06_Czerwiec/06_Zaproszenie_na_Spotkanie_dotyczace_wsparcia_finansowego_dla_przedsiebiorcow/program.jpg

Serdecznie zapraszamy!

Stanisław Sorys wicemarszałek Województwa Małopolskiego oraz Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego, zainteresowanych tematyką pozyskiwania dotacji unijnych, na spotkanie informacyjne w zakresie dostępnych źródeł wsparcia dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych w perspektywie finansowej 2014-2020. Swój udział w charakterze prelegenta zadeklarowała Lokalna Grupa Działania Prowent. Spotkanie informacyjne, dotyczące możliwości wsparcia dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych w perspektywie finansowej 2014-2020 z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, odbędzie się 7 czerwca 2017 r. (środa), w godzinach od 14:00 do 17:00 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Berka Joselewicza 5 (Sala narad). Serdecznie zapraszamy!