Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie ekologiczne poświęcone obchodom Dnia Ziemi

Spotkanie ekologiczne poświęcone obchodom Dnia Ziemi

Spotkanie ekologiczne poświęcone obchodom Dnia Ziemi

Dnia 21 IV 2008 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu odbyło się spotkanie ekologiczne poświęcone obchodom Dnia Ziemi. Zostało ono przygotowane przez: mgr A. Mazur – Pływacz, mgr M. Koszkul, mgr J. Janus i mgr M. Kapuściaka. W Polsce obchodzony jest od 1990 roku, za każdym razem pod innym hasłem w bieżącym roku brzmi KLIMAT W POTRZEBIE.


Na wstępie koleżanki z klasy III Technikum Inżynierii Środowiska przedstawiły raport dotyczący stanu środowiska przyrodniczego w formie prezentacji multimedialnej. Następnie odbyła się IV Edycja Szkolnego Konkursu Ekologicznego, w którym udział wzięli przedstawiciele klas II Technikum Agrobiznesu i II Technikum Budowlanego. I miejsce i tytuł eksperta ekologicznego otrzymał zespół klasowy Technikum Agrobiznesu, drugie miejsce zajęła klasa II Technikum Budowlanego. Pan dyrektor mgr Jarosław Boryczka wręczył pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe uczestnikom konkursu ekologicznego. Mamy nadzieję, że krótka prelekcja poświęcona naszemu wspólnemu dobru – Ziemi, trafiła do odbiorców i przyniesie zamierzone efekty.
Zapraszamy za rok!

Dnia 21 IV 2008 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu odbyło się spotkanie ekologiczne poświęcone obchodom Dnia Ziemi. Zostało ono przygotowane przez: mgr A. Mazur – Pływacz, mgr M. Koszkul, mgr J. Janus i mgr M. Kapuściaka. W Polsce obchodzony jest od 1990 roku, za każdym razem pod innym hasłem w bieżącym roku brzmi KLIMAT W POTRZEBIE. Na wstępie koleżanki z klasy III Technikum Inżynierii Środowiska przedstawiły raport dotyczący stanu środowiska przyrodniczego w formie prezentacji multimedialnej. Następnie odbyła się IV Edycja Szkolnego Konkursu Ekologicznego, w którym udział wzięli przedstawiciele klas II Technikum Agrobiznesu i II Technikum Budowlanego. I miejsce i tytuł eksperta ekologicznego otrzymał zespół klasowy Technikum Agrobiznesu, drugie miejsce zajęła klasa II Technikum Budowlanego. Pan dyrektor mgr Jarosław Boryczka wręczył pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe uczestnikom konkursu ekologicznego. Mamy nadzieję, że krótka prelekcja poświęcona naszemu wspólnemu dobru – Ziemi, trafiła do odbiorców i przyniesie zamierzone efekty.Zapraszamy za rok!