Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie "grupy strategicznej"

Spotkanie "grupy strategicznej"

Spotkanie

W dniu 17.01.2007 r. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie grupy roboczej mającej za zadanie opracowanie strategii powiatu na najbliższe lata.

W powołanej przez Starostę Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego grupie znajdują się pracownicy Starostwa i dyrektorzy głównych instytucji działających na terenie powiatu. Do zespołu mają również dołączyć wyznaczeni przez poszczególne gminy koordynatorzy. Uaktualnienie strategii pozwoli na zdiagnozowanie potrzeb i uwidocznienie głównych kierunków działania powiatu oraz gmin przy wykorzystaniu istniejących funduszy zewnętrznych, w tym przede wszystkim funduszy unijnych.

W dniu 17.01.2007 r. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie grupy roboczej mającej za zadanie opracowanie strategii powiatu na najbliższe lata. W powołanej przez Starostę Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego grupie znajdują się pracownicy Starostwa i dyrektorzy głównych instytucji działających na terenie powiatu. Do zespołu mają również dołączyć wyznaczeni przez poszczególne gminy koordynatorzy. Uaktualnienie strategii pozwoli na zdiagnozowanie potrzeb i uwidocznienie głównych kierunków działania powiatu oraz gmin przy wykorzystaniu istniejących funduszy zewnętrznych, w tym przede wszystkim funduszy unijnych.