Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości dofinansowania dla przedsiębiorców oraz osób pragnących założyć własną firmę

Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości dofinansowania dla przedsiębiorców oraz osób pragnących założyć własną firmę

Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości dofinansowania dla przedsiębiorców oraz osób pragnących założyć własną firmę

Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego Ośrodek w Tarnowie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania wsparcia z funduszy UE dla przedsiębiorców oraz osób pragnących założyć własną firmę, jak również przez osoby oraz firmy poszkodowane wskutek powodzi.

Na spotkaniu zostaną omówione programy, w ramach, których osoby pragnące założyć własną działalność gospodarczą lub przedsiębiorcy mogą uzyskać dofinansowanie. Podczas spotkania można będzie również uzyskać informacje o dofinansowaniu dla osób dotkniętych skutkami powodzi. Osoby takie będą mogły ubiegać się o dotacje na założenie firmy w wysokości do 40 tys. zł.
Przedsiębiorcy dotknięci skutkami powodzi uzyskają informacje na temat specjalnych pożyczek, które będą umarzalne w 100, 75 bądź 50 procentach.

W trakcie seminarium uczestnicy będą mieli możliwość indywidualnych rozmów z konsultantami.

Seminarium odbędzie w dniu 17 grudnia 2010r. od godz. 09:00 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, sala nr 20.

Chęć udziału w spotkaniu można zgłaszać pod nr tel. (14) 642-24-31 wew. 240 lub w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej w pok. 40 w godzinach pracy urzędu.

Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego Ośrodek w Tarnowie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania wsparcia z funduszy UE dla przedsiębiorców oraz osób pragnących założyć własną firmę, jak również przez osoby oraz firmy poszkodowane wskutek powodzi. Na spotkaniu zostaną omówione programy, w ramach, których osoby pragnące założyć własną działalność gospodarczą lub przedsiębiorcy mogą uzyskać dofinansowanie. Podczas spotkania można będzie również uzyskać informacje o dofinansowaniu dla osób dotkniętych skutkami powodzi. Osoby takie będą mogły ubiegać się o dotacje na założenie firmy w wysokości do 40 tys. zł.Przedsiębiorcy dotknięci skutkami powodzi uzyskają informacje na temat specjalnych pożyczek, które będą umarzalne w 100, 75 bądź 50 procentach. W trakcie seminarium uczestnicy będą mieli możliwość indywidualnych rozmów z konsultantami. Seminarium odbędzie w dniu 17 grudnia 2010r. od godz. 09:00 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, sala nr 20. Chęć udziału w spotkaniu można zgłaszać pod nr tel. (14) 642-24-31 wew. 240 lub w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej w pok. 40 w godzinach pracy urzędu.