Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie informacyjne dotyczące nowych naborów programu Kapitał Ludzki dla organizacji pozarządowych

Spotkanie informacyjne dotyczące nowych naborów programu Kapitał Ludzki dla organizacji pozarządowych

Spotkanie informacyjne dotyczące nowych naborów programu Kapitał Ludzki dla organizacji pozarządowych

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Regionalnym Ośrodkiem Europejskiego Funduszu Społecznego, prowadzonym przez Fundację im. Hetmana Jana Tarnowskiego, zapraszają organizacje pozarządowe na spotkanie informacyjno - animacyjne, związane z nowymi naborami wniosków w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Spotkanie odbędzie się w dniu 23 lutego (wtorek) o godz. 14.00 w „sali europejskiej"(sala nad halą sportową) Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Piłsudskiego 44.

Podczas spotkania przedstawione zostaną możliwości finansowania organizacji pozarządowych, procedury, system naboru wniosków oraz zmiany w dokumentacji konkursowej na rok 2010.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Regionalnym Ośrodkiem Europejskiego Funduszu Społecznego, prowadzonym przez Fundację im. Hetmana Jana Tarnowskiego, zapraszają organizacje pozarządowe na spotkanie informacyjno - animacyjne, związane z nowymi naborami wniosków w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Spotkanie odbędzie się w dniu 23 lutego (wtorek) o godz. 14.00 w „sali europejskiej"(sala nad halą sportową) Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Piłsudskiego 44. Podczas spotkania przedstawione zostaną możliwości finansowania organizacji pozarządowych, procedury, system naboru wniosków oraz zmiany w dokumentacji konkursowej na rok 2010.