1. Spotkanie integracyjne NGO w Brniu

Spotkanie integracyjne NGO w Brniu

W czwartek 24 września br. przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu powiatu dąbrowskiego spotkali się na zorganizowanym przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego „Dniu Seniora wraz z piknikiem integracyjnym”, które  organizowane było w ramach zadania pn. „Aktywny Powiat – Aktywny Senior” realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. W zabytkowym zespole dworsko-parkowym w Brniu reprezentanci stowarzyszeń działających na rzecz rozwoju regionu, edukacji, kultury, turystyki, zdrowia, ochrony środowiska, wolontariatu i promocji Powiśla Dąbrowskiego spotkali się, aby miło spędzić czas. Było to kolejne z cyklu spotkań organizowanych przez SSPD dla przedstawicieli trzeciego sektora. Po wspólnym śpiewaniu znanych i lubianych piosenek uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek, przy którym mogli wymienić się doświadczeniami i pomysłami. Spotkanie  było doskonałą okazją do zacieśnienia dotychczasowych oraz nawiązania nowych kontaktów. Wydarzenie zostało zorganizowane zgodnie z zasadami sanitarno-epidemiologicznymi.