Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie-karnawałowo-ostatkowe Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń"

Spotkanie-karnawałowo-ostatkowe Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń"

Spotkanie-karnawałowo-ostatkowe Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych

W poniedziałek w auli Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie karnawałowo - ostatkowe Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń". Impreza została zorganizowana przez Starostę Dąbrowskiego i Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń" z udziałem Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej, wójtów z Powiśla Dąbrowskiego oraz pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. W spotkaniu uczestniczyło 60 osób niepełnosprawnych, członków Stowarzyszenia i Warsztatów Terapii Zajęciowej. 
Przy wspólnym biesiadowaniu omawiano bieżące sprawy dotyczące działalności stowarzyszenia. Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przygotowali program artystyczny z zabawami i quizami oraz poczęstunek. 
Podczas wspólnej zabawy ustalono, że w najbliższych miesiącach odbędą się cykliczne spotkania Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" i Warsztatów Terapii Zajęciowej w poszczególnych gminach powiatu, których celem będzie zachęcenie innych osób niepełnosprawnych do przynależności do stowarzyszenia, a także zaangażowanie społeczności lokalnych w pomoc na rzecz osób niepełnosprawnych. W czasie tych wyjazdów stowarzyszenie będzie prezentować swój dorobek artystycznych. Młodzi aktorzy stowarzyszenia i WTZ zaprezentują przedstawienie pt. "Moja Fatima". Do zorganizowania tych spotkań przychylili się również wójtowie gmin. W imprezie uczestniczyli także rodzice, którzy byli bardzo zadowoleni z zorganizowanego spotkania karnawałowego oraz planowanych wyjazdów do gmin. 
Starosta dąbrowski Krzysztof Kaczmarski zadeklarował pomoc dla stowarzyszenia poprzez włączenie się w organizację letniego wypoczynku i promocji stowarzyszenia. Prezes Stowarzyszenia "Pomocna Dłoń" Pani Barbara Sobecka Mikos złożyła podziękowania staroście, burmistrzowi Dąbrowy Tarnowskiej oraz wójtom poszczególnych gmin za dobrą współpracę na rzecz rozwoju i promocji osób niepełnosprawnych.

W poniedziałek w auli Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie karnawałowo - ostatkowe Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń". Impreza została zorganizowana przez Starostę Dąbrowskiego i Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń" z udziałem Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej, wójtów z Powiśla Dąbrowskiego oraz pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. W spotkaniu uczestniczyło 60 osób niepełnosprawnych, członków Stowarzyszenia i Warsztatów Terapii Zajęciowej.  Przy wspólnym biesiadowaniu omawiano bieżące sprawy dotyczące działalności stowarzyszenia. Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przygotowali program artystyczny z zabawami i quizami oraz poczęstunek.  Podczas wspólnej zabawy ustalono, że w najbliższych miesiącach odbędą się cykliczne spotkania Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" i Warsztatów Terapii Zajęciowej w poszczególnych gminach powiatu, których celem będzie zachęcenie innych osób niepełnosprawnych do przynależności do stowarzyszenia, a także zaangażowanie społeczności lokalnych w pomoc na rzecz osób niepełnosprawnych. W czasie tych wyjazdów stowarzyszenie będzie prezentować swój dorobek artystycznych. Młodzi aktorzy stowarzyszenia i WTZ zaprezentują przedstawienie pt. "Moja Fatima". Do zorganizowania tych spotkań przychylili się również wójtowie gmin. W imprezie uczestniczyli także rodzice, którzy byli bardzo zadowoleni z zorganizowanego spotkania karnawałowego oraz planowanych wyjazdów do gmin.  Starosta dąbrowski Krzysztof Kaczmarski zadeklarował pomoc dla stowarzyszenia poprzez włączenie się w organizację letniego wypoczynku i promocji stowarzyszenia. Prezes Stowarzyszenia "Pomocna Dłoń" Pani Barbara Sobecka Mikos złożyła podziękowania staroście, burmistrzowi Dąbrowy Tarnowskiej oraz wójtom poszczególnych gmin za dobrą współpracę na rzecz rozwoju i promocji osób niepełnosprawnych.