Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie noworoczne strażaków seniorów z gminy Olesno

Spotkanie noworoczne strażaków seniorów z gminy Olesno

Spotkanie noworoczne strażaków seniorów z gminy Olesno

W sobotę 26 stycznia 2019 roku w Domu Malarek w Zalipiu odbyło się noworoczne spotkanie strażaków seniorów z gminy Olesno. To cykliczna uroczystość organizowana przez Wójta Gminy Olesno i Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP w Oleśnie.

W spotkaniu uczestniczyli: Wiesław Krajewski Poseł ziemi dąbrowskiej, Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski, Sebastian Kądzielawa radny Rady Powiatu, Witold Morawiec Wójt Gminy Olesno, Ks. Wojciech Prus Proboszcz Parafii Dąbrówki Breńskie, bryg. Krzysztof Kolarczyk Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej, Wanda Chlastawa Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Oleśnie z siedzibą w Zalipiu oraz zaproszeni druhowie.

Gości powitał oraz podziękował braci strażackiej za trudy pracowitego roku Ryszard Pikul Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP. Uroczystości towarzyszyła świąteczna atmosfera i śpiew kolęd w wykonaniu uczennic z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zalipiu.

Okolicznościowe przemówienia, podziękowania za trud, zaangażowanie i poświęcenie w ratowaniu życia i mienia mieszkańców naszego regionu oraz noworoczne życzenia do braci strażackiej skierowali: Poseł Wiesław Krajewski, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek i Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec.

msmol

W sobotę 26 stycznia 2019 roku w Domu Malarek w Zalipiu odbyło się noworoczne spotkanie strażaków seniorów z gminy Olesno. To cykliczna uroczystość organizowana przez Wójta Gminy Olesno i Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP w Oleśnie. W spotkaniu uczestniczyli: Wiesław Krajewski Poseł ziemi dąbrowskiej, Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski, Sebastian Kądzielawa radny Rady Powiatu, Witold Morawiec Wójt Gminy Olesno, Ks. Wojciech Prus Proboszcz Parafii Dąbrówki Breńskie, bryg. Krzysztof Kolarczyk Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej, Wanda Chlastawa Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Oleśnie z siedzibą w Zalipiu oraz zaproszeni druhowie. Gości powitał oraz podziękował braci strażackiej za trudy pracowitego roku Ryszard Pikul Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP. Uroczystości towarzyszyła świąteczna atmosfera i śpiew kolęd w wykonaniu uczennic z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zalipiu. Okolicznościowe przemówienia, podziękowania za trud, zaangażowanie i poświęcenie w ratowaniu życia i mienia mieszkańców naszego regionu oraz noworoczne życzenia do braci strażackiej skierowali: Poseł Wiesław Krajewski, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek i Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec. msmol