Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie noworoczne wychowanków WTZ w Hospicjum

Spotkanie noworoczne wychowanków WTZ w Hospicjum

Spotkanie noworoczne wychowanków WTZ w Hospicjum

Dnia 8 stycznia br. podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu "Pomocna Dłoń" na czele z Panem Kierownikiem mgr Ryszardem Mickiem gościli w dąbrowskim hospicjum. Uczestnicy WTZ zaprezentowali oryginalne przedstawienie jasełkowe, w którym obok tradycyjnych ról Maryi, Józefa, diabłów mogliśmy zobaczyć również Małego Księcia i współczesnych ludzi, którzy w zgiełku codzienności nie znaleźli czasu dla nowo narodzonego Jezusa. Autorem scenariusza i jednocześnie reżyserem była Pani mgr Katarzyna Wolańska. Piękną scenografię przygotowała Pani Anna Pacuła, a o oprawę muzyczną zatroszczył się Pan Łukasz Kozioł.

Po części artystycznej nadszedł czas na wspólne kolędowanie. Zgromadzona publiczność, wśród której byli pensjonariusze oraz pracownicy Hospicjum i DPS Św. Br. Alberta w Dąbrowie Tarnowskiej żywo włączyła się do wspólnego śpiewu. Kolejny raz gościliśmy u Pani Dyrektor mgr Urszuli Mróz, która ze wzruszeniem dziękowała młodym aktorom za wspólnie spędzone chwile, będące czasem zadumy i refleksji.

Źródło: WTZ w Dąbrowie Tarnowskiej

Dnia 8 stycznia br. podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu "Pomocna Dłoń" na czele z Panem Kierownikiem mgr Ryszardem Mickiem gościli w dąbrowskim hospicjum. Uczestnicy WTZ zaprezentowali oryginalne przedstawienie jasełkowe, w którym obok tradycyjnych ról Maryi, Józefa, diabłów mogliśmy zobaczyć również Małego Księcia i współczesnych ludzi, którzy w zgiełku codzienności nie znaleźli czasu dla nowo narodzonego Jezusa. Autorem scenariusza i jednocześnie reżyserem była Pani mgr Katarzyna Wolańska. Piękną scenografię przygotowała Pani Anna Pacuła, a o oprawę muzyczną zatroszczył się Pan Łukasz Kozioł. Po części artystycznej nadszedł czas na wspólne kolędowanie. Zgromadzona publiczność, wśród której byli pensjonariusze oraz pracownicy Hospicjum i DPS Św. Br. Alberta w Dąbrowie Tarnowskiej żywo włączyła się do wspólnego śpiewu. Kolejny raz gościliśmy u Pani Dyrektor mgr Urszuli Mróz, która ze wzruszeniem dziękowała młodym aktorom za wspólnie spędzone chwile, będące czasem zadumy i refleksji. Źródło: WTZ w Dąbrowie Tarnowskiej