Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie opłatkowe dąbrowskich emerytów

Spotkanie opłatkowe dąbrowskich emerytów

Spotkanie opłatkowe dąbrowskich emerytów

W czwartek 21 stycznia br., podobnie jak w poprzednich latach, dąbrowscy emeryci, renciści i inwalidzi obchodzili uroczystości opłatkowe. Spotkanie, na którym zgromadziło się ponad 90 seniorów, odbyło się w Restauracji Cristal Park. Rozpoczął je Ryszard Siepiora Wiceprzewodniczący Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, a słowa powitania skierował do gości Przewodniczący Marian Łączyński.

W gronie zaproszonych osób był m.in.: Ks. Prałat Józef Poremba, Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski, Krzysztof Kaczmarski Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, Jadwiga Kusior Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, Halina Sarat z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny, Barbara Sochacka Przewodnicząca Okręgowej Komisji Rewizyjnej Oddziału Okręgowego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Tarnowie i Stanisław Górski Członek Zarządu Oddziału ZERiI.

files/aktualnosci/2016/01_Styczen/25_Spotkanie_oplatkowe_dabrowskich_emerytow/_DSC0070.JPG

Po poświęceniu opłatków przez Ks. Prałata Józefa Porembę składano sobie życzenia, a Przewodniczący Marian Łączyński podziękował za owocną współpracę z samorządem i lokalnymi instytucjami.

Podczas spotkania głos zabrali: Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski, Krzysztof Kaczmarski Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej oraz Barbara Sochacka z tarnowskiego oddziału ZERiI.

W karnawałowym nastroju spożyto wyśmienity posiłek i bawiono się do późnych godzin wieczornych przy muzyce zespołu złożonego z dąbrowskich artystów.

files/aktualnosci/2016/01_Styczen/25_Spotkanie_oplatkowe_dabrowskich_emerytow/_DSC0096.JPG

Uczestnicy tego wydarzenia byli bardzo zadowoleni z przebiegu całego wieczoru opłatkowego. Mieli możliwość wymiany życzeń noworocznych, odbycia przyjacielskich rozmów oraz oderwania się od codziennych problemów i trosk.

files/aktualnosci/2016/01_Styczen/25_Spotkanie_oplatkowe_dabrowskich_emerytow/_DSC0105.JPG

Spotkanie było również okazją do złożenia życzeń wszystkim babciom i dziadkom z okazji przypadającego 21 i 22 stycznia ich święta.

W czwartek 21 stycznia br., podobnie jak w poprzednich latach, dąbrowscy emeryci, renciści i inwalidzi obchodzili uroczystości opłatkowe. Spotkanie, na którym zgromadziło się ponad 90 seniorów, odbyło się w Restauracji Cristal Park. Rozpoczął je Ryszard Siepiora Wiceprzewodniczący Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, a słowa powitania skierował do gości Przewodniczący Marian Łączyński. W gronie zaproszonych osób był m.in.: Ks. Prałat Józef Poremba, Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski, Krzysztof Kaczmarski Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, Jadwiga Kusior Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, Halina Sarat z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny, Barbara Sochacka Przewodnicząca Okręgowej Komisji Rewizyjnej Oddziału Okręgowego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Tarnowie i Stanisław Górski Członek Zarządu Oddziału ZERiI. Po poświęceniu opłatków przez Ks. Prałata Józefa Porembę składano sobie życzenia, a Przewodniczący Marian Łączyński podziękował za owocną współpracę z samorządem i lokalnymi instytucjami. Podczas spotkania głos zabrali: Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski, Krzysztof Kaczmarski Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej oraz Barbara Sochacka z tarnowskiego oddziału ZERiI. W karnawałowym nastroju spożyto wyśmienity posiłek i bawiono się do późnych godzin wieczornych przy muzyce zespołu złożonego z dąbrowskich artystów. Uczestnicy tego wydarzenia byli bardzo zadowoleni z przebiegu całego wieczoru opłatkowego. Mieli możliwość wymiany życzeń noworocznych, odbycia przyjacielskich rozmów oraz oderwania się od codziennych problemów i trosk. Spotkanie było również okazją do złożenia życzeń wszystkim babciom i dziadkom z okazji przypadającego 21 i 22 stycznia ich święta.