Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie opłatkowe dla nauczycieli z dekanatu Dąbrowa Tarnowska

Spotkanie opłatkowe dla nauczycieli z dekanatu Dąbrowa Tarnowska

Spotkanie opłatkowe dla nauczycieli z dekanatu Dąbrowa Tarnowska

27 I 2007 r. o godz. 1600 odbyło się spotkanie opłatkowe dla nauczycieli z dekanatu Dąbrowa Tarnowska. Mszę świętą koncelebrował i homilię skierowaną do nauczycieli, wygłosił ksiądz biskup Władysław Bobowski.

Nauczyciele po mszy św. spotkali się w auli im Jana Pawła II na tradycyjnym opłatku, gdzie oglądnęli jasełka, oparte na tekstach Lucjana Rydla „ Betlejem Polskie", przygotowane przez młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Gospodarzami tegorocznego spotkania opłatkowego byli nauczyciele z ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.

27 I 2007 r. o godz. 1600 odbyło się spotkanie opłatkowe dla nauczycieli z dekanatu Dąbrowa Tarnowska. Mszę świętą koncelebrował i homilię skierowaną do nauczycieli, wygłosił ksiądz biskup Władysław Bobowski. Nauczyciele po mszy św. spotkali się w auli im Jana Pawła II na tradycyjnym opłatku, gdzie oglądnęli jasełka, oparte na tekstach Lucjana Rydla „ Betlejem Polskie", przygotowane przez młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Gospodarzami tegorocznego spotkania opłatkowego byli nauczyciele z ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.