Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie opłatkowe dla uchodźców z Ukrainy w Dąbrowie Tarnowskiej

Spotkanie opłatkowe dla uchodźców z Ukrainy w Dąbrowie Tarnowskiej

Spotkanie opłatkowe dla uchodźców z Ukrainy w Dąbrowie Tarnowskiej

7 stycznia 2023 roku kościoły obrządku wschodniego będą obchodzić Boże Narodzenie. Z tej okazji u uchodźców z Ukrainy mieszkających w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Dąbrowie Tarnowskiej, zostało dziś zorganizowane spotkanie opłatkowe.

Do wspólnego świętowania zaproszono Starostę Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Wicestarostę Krzysztofa Bryka, Dyrektora Zespołu Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej Roberta Panterę wraz z zastępcą Adrianem Janasem i Kierownikiem Szkolenia Praktycznego Pawłem Łach.

Spotkanie z poczęstunkiem i upominkami było okazją do złożenia życzeń oraz do wymiany świątecznych tradycji polsko-ukraińskich.

7 stycznia 2023 roku kościoły obrządku wschodniego będą obchodzić Boże Narodzenie. Z tej okazji u uchodźców z Ukrainy mieszkających w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Dąbrowie Tarnowskiej, zostało dziś zorganizowane spotkanie opłatkowe. Do wspólnego świętowania zaproszono Starostę Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Wicestarostę Krzysztofa Bryka, Dyrektora Zespołu Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej Roberta Panterę wraz z zastępcą Adrianem Janasem i Kierownikiem Szkolenia Praktycznego Pawłem Łach. Spotkanie z poczęstunkiem i upominkami było okazją do złożenia życzeń oraz do wymiany świątecznych tradycji polsko-ukraińskich.