Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie opłatkowe emigrantów

Spotkanie opłatkowe emigrantów

Spotkanie opłatkowe emigrantów

  29 grudnia br. w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyło się spotkanie opłatkowe emigrantów.

  W spotkaniu udział wzięły osoby, które w przeszłości przebywały za granicą lub przyjechały do swoich bliskich w rodzinne strony na Święta Bożego Narodzenia.

  Z bożonarodzeniowym programem artystycznym zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum z Olesna pod kierownictwem Danuty Pierzchały (scenariusz) oraz Urszuli Lechowicz i Marcina Paska (oprawa muzyczna).

  Spotkanie zakończyło się łamaniem opłatkiem oraz wspólnym śpiewaniem kolęd. 

  29 grudnia br. w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyło się spotkanie opłatkowe emigrantów.   W spotkaniu udział wzięły osoby, które w przeszłości przebywały za granicą lub przyjechały do swoich bliskich w rodzinne strony na Święta Bożego Narodzenia.   Z bożonarodzeniowym programem artystycznym zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum z Olesna pod kierownictwem Danuty Pierzchały (scenariusz) oraz Urszuli Lechowicz i Marcina Paska (oprawa muzyczna).   Spotkanie zakończyło się łamaniem opłatkiem oraz wspólnym śpiewaniem kolęd.