1. Spotkanie opłatkowe Nauczycieli, Grup i Stowarzyszeń Parafialnych

Spotkanie opłatkowe Nauczycieli, Grup i Stowarzyszeń Parafialnych

Mszę świętą koncelebrował Biskup Władysław Bobowski.

25 stycznia 2015 r. w Domu Parafialnym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie opłatkowe Nauczycieli, Grup i Stowarzyszeń z dekanatu Dąbrowa Tarnowska zorganizowane przez dąbrowską parafię.   Mszę świętą koncelebrował Biskup Władysław Bobowski.   W spotkaniu uczestniczyli Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski oraz Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, którzy wszystkim uczestnikom złożyli noworoczne życzenia.   Po uroczystej Mszy św. wszyscy spotkali się w Auli im. Jana Pawła II na tradycyjnym opłatku, podczas którego zgromadzeni tradycyjnie dzielili się opłatkiem oraz śpiewali wspólnie kolędy.   Zaproszonych gości zachwyciły aranżacje kolęd przygotowane przez zespół muzyczny dąbrowskiej parafii - Diakonia Muzyczna, których opiekunem jest ks. Marek Zembura.   Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na wieczór kolęd z udziałem Diakoni Muzycznej w Dąbrowskim Domu Kultury 1 lutego (tj. niedziela) o godz. 19.00.