Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie opłatkowe pracowników służby zdrowia

Spotkanie opłatkowe pracowników służby zdrowia

Spotkanie opłatkowe pracowników służby zdrowia

W ostatnią niedzielę miała miejsce uroczysta msza święta w Kościele Parafialnym w Dąbrowie Tarnowskiej z udziałem Ks. Biskupa Władysława Bobowskiego w intencji pracowników publicznej i niepublicznej służby zdrowia.

Po mszy świętej przedstawiciele służby zdrowia wraz z władzami samorządowymi wzięli udział w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym z inicjatywy Ks. Prałata Józefa Poremby w Domu Katechetycznym w Dąbrowie Tarnowskiej.

W spotkaniu uczestniczyli m.in.: kapelan ks. Zbigniew Szewczyk, Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski, Zastępca Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Marek Minorczyk, Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej Marek Rogoż, Dyrektor Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej Władysław Wcisło, Dyrektor Hospicjum Urszula Mróz, lekarze, pielęgniarki oraz pozostali pracownicy służby zdrowia.

Spotkanie stało się okazją do złożenia życzeń dla wszystkich, którzy na co dzień pracują z chorymi i wymagającymi opieki mieszkańcami powiatu.

W ostatnią niedzielę miała miejsce uroczysta msza święta w Kościele Parafialnym w Dąbrowie Tarnowskiej z udziałem Ks. Biskupa Władysława Bobowskiego w intencji pracowników publicznej i niepublicznej służby zdrowia. Po mszy świętej przedstawiciele służby zdrowia wraz z władzami samorządowymi wzięli udział w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym z inicjatywy Ks. Prałata Józefa Poremby w Domu Katechetycznym w Dąbrowie Tarnowskiej. W spotkaniu uczestniczyli m.in.: kapelan ks. Zbigniew Szewczyk, Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski, Zastępca Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Marek Minorczyk, Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej Marek Rogoż, Dyrektor Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej Władysław Wcisło, Dyrektor Hospicjum Urszula Mróz, lekarze, pielęgniarki oraz pozostali pracownicy służby zdrowia. Spotkanie stało się okazją do złożenia życzeń dla wszystkich, którzy na co dzień pracują z chorymi i wymagającymi opieki mieszkańcami powiatu.