Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie Opłatkowe pracowników Starostwa Powiatowego

Spotkanie Opłatkowe pracowników Starostwa Powiatowego

Spotkanie Opłatkowe pracowników Starostwa Powiatowego

5 stycznia 2009 r. w Urzędzie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się jak co roku spotkanie opłatkowe władz samorządowych i pracowników starostwa.
Na opłatek przybył ks. Stanisław Cyran Proboszcz dąbrowskiej parafii oraz emerytowani pracownicy starostwa.
Uroczystość rozpoczął Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, który podziękował pracownikom urzędu za rzetelną i oddaną pracę na rzecz dobra mieszkańców Powiatu a następnie złożył wszystkim noworoczne życzenia.

Po poświęceniu opłatków przez ks. Proboszcza swoje życzenia do zebranych skierowali: Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski oraz z-ca Przewodniczącego Rady Powiatu Krzysztof Bryk.

Następnie wszyscy uczestnicy spotkania przystąpili do dzielenia się opłatkiem, składania sobie życzeń i śpiewania kolęd.

5 stycznia 2009 r. w Urzędzie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się jak co roku spotkanie opłatkowe władz samorządowych i pracowników starostwa.Na opłatek przybył ks. Stanisław Cyran Proboszcz dąbrowskiej parafii oraz emerytowani pracownicy starostwa.Uroczystość rozpoczął Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, który podziękował pracownikom urzędu za rzetelną i oddaną pracę na rzecz dobra mieszkańców Powiatu a następnie złożył wszystkim noworoczne życzenia. Po poświęceniu opłatków przez ks. Proboszcza swoje życzenia do zebranych skierowali: Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski oraz z-ca Przewodniczącego Rady Powiatu Krzysztof Bryk. Następnie wszyscy uczestnicy spotkania przystąpili do dzielenia się opłatkiem, składania sobie życzeń i śpiewania kolęd.