1. Spotkanie Opłatkowe pracowników Starostwa Powiatowego

Spotkanie Opłatkowe pracowników Starostwa Powiatowego

5 stycznia 2009 r. w Urzędzie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się jak co roku spotkanie opłatkowe władz samorządowych i pracowników starostwa.Na opłatek przybył ks. Stanisław Cyran Proboszcz dąbrowskiej parafii oraz emerytowani pracownicy starostwa.Uroczystość rozpoczął Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, który podziękował pracownikom urzędu za rzetelną i oddaną pracę na rzecz dobra mieszkańców Powiatu a następnie złożył wszystkim noworoczne życzenia. Po poświęceniu opłatków przez ks. Proboszcza swoje życzenia do zebranych skierowali: Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski oraz z-ca Przewodniczącego Rady Powiatu Krzysztof Bryk. Następnie wszyscy uczestnicy spotkania przystąpili do dzielenia się opłatkiem, składania sobie życzeń i śpiewania kolęd.