Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie Opłatkowe pracowników Starostwa Powiatowego

Spotkanie Opłatkowe pracowników Starostwa Powiatowego

Spotkanie Opłatkowe pracowników Starostwa Powiatowego

W dniu 22 grudnia br., w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie opłatkowe Władz Samorządu Powiatowego oraz emerytowanych i obecnych pracowników urzędu.
Na uroczystość przybył Proboszcz dąbrowskiej parafii ks. Prałat Stanisław Cyran oraz emerytowani pracownicy Starostwa.

Bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia do zebranych skierowali: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Barbara Pobiegło oraz ks. Prałat Stanisław Cyran.

Po poświęceniu opłatków przez ks. Proboszcza, wszyscy uczestnicy spotkania przystąpili do dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń.

W dniu 22 grudnia br., w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie opłatkowe Władz Samorządu Powiatowego oraz emerytowanych i obecnych pracowników urzędu.Na uroczystość przybył Proboszcz dąbrowskiej parafii ks. Prałat Stanisław Cyran oraz emerytowani pracownicy Starostwa. Bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia do zebranych skierowali: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Barbara Pobiegło oraz ks. Prałat Stanisław Cyran. Po poświęceniu opłatków przez ks. Proboszcza, wszyscy uczestnicy spotkania przystąpili do dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń.