Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie opłatkowe pracowników starostwa

Spotkanie opłatkowe pracowników starostwa

Spotkanie opłatkowe pracowników starostwa

21 grudnia 2017 roku, pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej spotkali się na tradycyjnym Opłatku. Na to świąteczne spotkanie przybyli również emerytowani pracownicy urzędu.

Wzorem lat ubiegłych, było ono okazją do wspólnego podsumowania tego co w minionym roku udało się zrealizować, a także składania bożonarodzeniowych i noworocznych życzeń.

W podniosłej atmosferze, pełnej ciepła i świątecznego nastroju Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski podsumował 2017 oraz podziękował pracownikom naszego urzędu za ich pracę i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań w ciągu całego 2017. Następnie złożył wszystkim bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia.

Podziękowania złożył również ks. Stanisław Cyran proboszcz parafii pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej, który wyraził wdzięczność dla samorządu powiatowego za wspieranie inwestycji i przedsięwzięć w dąbrowskiej parafii. Następnie odmówił modlitwę i poświęcił opłatki. Po czym wszyscy składali sobie życzenia.

mags

21 grudnia 2017 roku, pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej spotkali się na tradycyjnym Opłatku. Na to świąteczne spotkanie przybyli również emerytowani pracownicy urzędu. Wzorem lat ubiegłych, było ono okazją do wspólnego podsumowania tego co w minionym roku udało się zrealizować, a także składania bożonarodzeniowych i noworocznych życzeń. W podniosłej atmosferze, pełnej ciepła i świątecznego nastroju Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski podsumował 2017 oraz podziękował pracownikom naszego urzędu za ich pracę i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań w ciągu całego 2017. Następnie złożył wszystkim bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia. Podziękowania złożył również ks. Stanisław Cyran proboszcz parafii pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej, który wyraził wdzięczność dla samorządu powiatowego za wspieranie inwestycji i przedsięwzięć w dąbrowskiej parafii. Następnie odmówił modlitwę i poświęcił opłatki. Po czym wszyscy składali sobie życzenia. mags
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG