1. Spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia "Pomocna Dłoń"

Spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia "Pomocna Dłoń"

Spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia

Życzenia noworoczne złożył Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski.

27 stycznia br. w Auli Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia "Pomocna Dłoń" dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin oraz zaproszonych gości.   Na spotkanie przybyli: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, ks. Proboszcz dąbrowskiej parafii Stanisław Cyran, , Przewodniczący Rady Miejskiej Jacek Sarat, Dyrektor PCPR-u Agnieszka Anioł - Głuszek, Z-ca Dyrektora PCPR-u Maria Smolicha, Sekretarz Gminy Olesno Janusz Plata, Zarząd Stowarzyszenia, przedstawiciel ZNP Barbara Wesołowska, a także kierownicy jednostek Stowarzyszenia: Irena Kawa - kierownik ŚDS w Oleśnicy, Ryszard Micek - kierownik WTZ w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Jan Kądzielawa – Dyrektor ORW w Szarwarku.   Prezes Stowarzyszenia Krzysztof Kaczmarski przywitał wszystkich przybyłych gości, a następnie poprosił ks. Proboszcza Stanisława Cyrana o pobłogosławienie opłatków.   Życzenia noworoczne złożył Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski.   Uczestnicy spotkania mieli okazję obejrzeć jasełka przygotowane przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.   Na zakończenie spotkania opłatkowego podopiecznym Stowarzyszenia wiele radości oraz uśmiechu sprawiły paczki świąteczne ufundowane przez Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń" oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego w Dąbrowie Tarnowskiej.