1. Spotkanie opłatkowe w Bolesławiu

Spotkanie opłatkowe w Bolesławiu

Dzisiaj w świetlicy gminnej w Bolesławiu odbyło się spotkanie opłatkowe podsumowujące mijający rok. W spotkaniu udział wziął Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, który w imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego złożył życzenia noworoczne. Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem - symbolem zgody i pojednania, które poświęcił Ksiądz Proboszcz Parafii p.w. Św. Wojciecha w Bolesławiu Józef Radłowski. W bożonarodzeniowy nastrój przybyłych gościł wprowadził występ słowno-muzyczny młodzieży z Gimnazjum z Podlipia.  Przy wigilijnym stole była okazja, by wymienić poglądy, podyskutować o minionym czasie i o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem.