1. Spotkanie opłatkowe w Dąbrowicy

Spotkanie opłatkowe w Dąbrowicy

W dniu 26 stycznia br. w Dąbrowicy odbyło się spotkanie opłatkowe podsumowujące mijający rok dla mieszkańców sołectwa. W spotkaniu udział wziął Poseł na Sejm RP Andrzej Sztorc, Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski oraz Radny Powiatu Dąbrowskiego Łukasz Ożóg. Przy wigilijnym stole była okazja, by wymienić poglądy, podyskutować o minionym czasie i o nadziejach w Nowym 2014 Roku. Życzenia noworoczne wszystkim gościom złożył Poseł Andrzej Sztorc oraz Starosta Tadeusz Kwiatkowski.