1. Spotkanie opłatkowe w Gruszowie Wielkim

Spotkanie opłatkowe w Gruszowie Wielkim

Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem oraz wspólnym śpiewaniem kolęd.

W dniu 25 stycznia br. w Domu Ludowym w Gruszowie Wielkim odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Sołtysa wsi Józefę Taraskę oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie Tarnowskiej.   W spotkaniu udział wziął Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, który złożył życzenia noworoczne wszystkim uczestnikom.   Opłatki pobłogosławione zostały przez Proboszcza Parafii w Gruszowie Wielkim ks. Stanisława Żurata.   Inscenizację z motywem przybycia Trzech Króli do króla Heroda przedstawiła grupa kolędnicza „Herody”.   Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem oraz wspólnym śpiewaniem kolęd.