Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie opłatkowe w I Liceum Ogólnokształcącym

Spotkanie opłatkowe w I Liceum Ogólnokształcącym

Spotkanie opłatkowe w I Liceum Ogólnokształcącym

21 grudnia 2022 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się uroczyste spotkanie uczniów wraz z katechetami, nauczycielami oraz wszystkimi pracownikami.

Licealiści zasiedli z wychowawcami w salach przy wigilijnych stołach, a potem udali się na występ przygotowany przez klasy: If, II b i II c pod kierunkiem: Małgorzaty Kacały Niewiadomskiej, Moniki Piekielniak-Kozik oraz Anny Zarzyckiej. Podczas akademii nie zabrakło życzeń i śpiewu kolęd.

W tym świątecznym wydarzeniu wzięli udział także zaproszeni goście, a wśród nich Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Mariola Smolorz.

21 grudnia 2022 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się uroczyste spotkanie uczniów wraz z katechetami, nauczycielami oraz wszystkimi pracownikami. Licealiści zasiedli z wychowawcami w salach przy wigilijnych stołach, a potem udali się na występ przygotowany przez klasy: If, II b i II c pod kierunkiem: Małgorzaty Kacały Niewiadomskiej, Moniki Piekielniak-Kozik oraz Anny Zarzyckiej. Podczas akademii nie zabrakło życzeń i śpiewu kolęd. W tym świątecznym wydarzeniu wzięli udział także zaproszeni goście, a wśród nich Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Mariola Smolorz.