Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie opłatkowe w „najpiękniejszym ogrodzie w całej Galicji”

Spotkanie opłatkowe w „najpiękniejszym ogrodzie w całej Galicji”

Spotkanie opłatkowe w „najpiękniejszym ogrodzie w całej Galicji”

Powiatowe spotkania opłatkowe stają się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia oraz obchodów Nowego Roku. Życzliwa i miła atmosfera towarzyszyła tegorocznemu bożonarodzeniowemu spotkaniu, które odbyło się 20 grudnia br. w Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu.

Na spotkanie opłatkowe zaproszenie przyjęli m.in.: Bolesław Łączyński, Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego, Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Barbara Pobiegło, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek, Wójt Gminy Bolesław Kazimierz Olearczyk, Wójt Gminy Mędrzechów Krzysztof Korzec, Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec, Sekretarz Miasta i Gminy Szczucin Barbara Łuszcz w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Szczucin Jana Sipiora, Sekretarz Gminy Radgoszcz Marek Kopia w imieniu Wójta Gminy Radgoszcz Marka Lupy, Przewodniczący Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej Władysław Knutelski, dyrektorzy, naczelnicy, pracownicy szkół i instytucji oraz przedsiębiorcy.

Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski powitał zgromadzonych gości, a następnie złożył życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne. Podczas swojego wystąpienia Starosta podsumował zadania i inwestycje zrealizowane w kończącym się roku: „Dobiegający końca 2011 rok był dla inwestycji realizowanych przez samorząd powiatu bardzo udany. Łączna, wartość zrealizowanych zadań inwestycyjnych i nieinwestycyjnych wyniosła 19 741 404 złotych."  - powiedział. Podziękował również wszystkim tym, którzy przyczynili się do realizacji wspólnych zadań służących rozwojowi Naszej Małej Ojczyzny. Słowa podziękowania skierował m.in. do władz krajowych i wojewódzkich za zrozumienie potrzeb i udzielenie dotacji niezbędnych do realizacji inwestycji, burmistrzów i wójtów gmin, dyrektorów jednostek współpracujących z Powiatem Dąbrowskim, a także jednostek powiatowych, radnych powiatowych i gminnych oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Starosta skierował także słowa podziękowania do współorganizatorów tegorocznego spotkania opłatkowego Dyrektora Centrum Polonii-Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu Stanisława Krawca oraz Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu.

Życzenia świąteczne złożyli także Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Barbara Pobiegło, Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Bolesław Łączyński oraz Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek.

W bożonarodzeniową atmosferę, zgromadzonych gości, wprowadziła część artystyczna „Do Betlejem nie jest tak daleko", przygotowana przez młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu.

W dalszej części uroczystości Ksiądz Krzysztof Trzepacz poświęcił opłatki, które Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski rozdał wszystkim uczestnikom spotkania. W podniosłej atmosferze, pełnej życzliwości i serdeczności wszyscy łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia świąteczno-noworczne.

Powiatowe spotkania opłatkowe stają się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia oraz obchodów Nowego Roku. Życzliwa i miła atmosfera towarzyszyła tegorocznemu bożonarodzeniowemu spotkaniu, które odbyło się 20 grudnia br. w Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu. Na spotkanie opłatkowe zaproszenie przyjęli m.in.: Bolesław Łączyński, Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego, Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Barbara Pobiegło, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek, Wójt Gminy Bolesław Kazimierz Olearczyk, Wójt Gminy Mędrzechów Krzysztof Korzec, Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec, Sekretarz Miasta i Gminy Szczucin Barbara Łuszcz w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Szczucin Jana Sipiora, Sekretarz Gminy Radgoszcz Marek Kopia w imieniu Wójta Gminy Radgoszcz Marka Lupy, Przewodniczący Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej Władysław Knutelski, dyrektorzy, naczelnicy, pracownicy szkół i instytucji oraz przedsiębiorcy. Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski powitał zgromadzonych gości, a następnie złożył życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne. Podczas swojego wystąpienia Starosta podsumował zadania i inwestycje zrealizowane w kończącym się roku: „Dobiegający końca 2011 rok był dla inwestycji realizowanych przez samorząd powiatu bardzo udany. Łączna, wartość zrealizowanych zadań inwestycyjnych i nieinwestycyjnych wyniosła 19 741 404 złotych."  - powiedział. Podziękował również wszystkim tym, którzy przyczynili się do realizacji wspólnych zadań służących rozwojowi Naszej Małej Ojczyzny. Słowa podziękowania skierował m.in. do władz krajowych i wojewódzkich za zrozumienie potrzeb i udzielenie dotacji niezbędnych do realizacji inwestycji, burmistrzów i wójtów gmin, dyrektorów jednostek współpracujących z Powiatem Dąbrowskim, a także jednostek powiatowych, radnych powiatowych i gminnych oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Starosta skierował także słowa podziękowania do współorganizatorów tegorocznego spotkania opłatkowego Dyrektora Centrum Polonii-Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu Stanisława Krawca oraz Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu. Życzenia świąteczne złożyli także Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Barbara Pobiegło, Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Bolesław Łączyński oraz Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek. W bożonarodzeniową atmosferę, zgromadzonych gości, wprowadziła część artystyczna „Do Betlejem nie jest tak daleko", przygotowana przez młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu. W dalszej części uroczystości Ksiądz Krzysztof Trzepacz poświęcił opłatki, które Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski rozdał wszystkim uczestnikom spotkania. W podniosłej atmosferze, pełnej życzliwości i serdeczności wszyscy łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia świąteczno-noworczne.