1. Spotkanie opłatkowe w Nieczajnej Górnej

Spotkanie opłatkowe w Nieczajnej Górnej

W dniu 26 stycznia br. w Nieczajnej Górnej odbyło się spotkanie opłatkowe organizowane przez Akcję Katolicką oraz Kapłanów Parafii Matki Bożej Bolesnej w Nieczajnie. Swoją obecnością zaszczycili je Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek, Zastępca Burmistrza Marek Minorczyk, Przewodniczący Rady Miejskiej Władysław Knutelski oraz Zastępca Dyrektora MGOPS Halina Sarat. Zebrani mieli okazję obejrzeć przedstawienie pt. „To jest orędzie z Betlejem: Bóg rodzi się dla nas i w nas", w którym udział wzięły dzieci z klas III-VI, które przygotowały Pani Irena Klich oraz Pani Mirela Kiełbasa. Życzenia noworoczne złożył Starosta Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Stanisław Początek oraz Przewodniczący Rady Władysław Knutelski. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, podczas którego była doskonała okazja do ciekawych rozmów i wspomnień.