1. Spotkanie opłatkowe w Nieczajnie Górnej

Spotkanie opłatkowe w Nieczajnie Górnej

W dniu 25 stycznia br. w Nieczajnie Górnej odbyło się spotkanie opłatkowe organizowane przez Akcję Katolicką oraz Kapłanów Parafii Matki Bożej Bolesnej w Nieczajnie.   Swoją obecnością zaszczycili je Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, Przewodniczący Rady Miejskiej Jacek Sarat oraz Zastępca Dyrektora MGOPS Halina Sarat.   Zebrani mieli okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Kolęduje Tobie Serce Moje", w którym udział wzięły dzieci z klas I-VI, które przygotowały Pani Irena Klich, Pani Mirela Kiełbasa oraz Pan Waldemar Szlosek.   Życzenia noworoczne złożył Starosta Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Krzysztof Kaczmarski oraz Przewodniczący Rady Jacek Sarat.   Wzajemnym życzeniom podczas dzielenia się opłatkiem nie było końca. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem oraz wspólnym śpiewaniem kolęd.