1. Spotkanie opłatkowe w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej

Spotkanie opłatkowe w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej

Do życzeń dołączył się również Ksiądz Proboszcz.

2 stycznia 2008 r. w Urzędzie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe władz samorządowych oraz pracowników Starostwa. W spotkaniu uczestniczył Ks. Józef Poremba Proboszcz dąbrowskiej parafii jak również emerytowani pracownicy Starostwa. Uroczystość rozpoczął Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski składając życzenia wszystkim pracownikom urzędu oraz zaproszonym gościom. Do życzeń dołączył się również Ksiądz Proboszcz. Po krótkiej modlitwie oraz błogosławieństwie, przy dźwiękach kolęd wszyscy obecni na spotkaniu składali sobie wzajemnie życzenia dzieląc się opłatkiem. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy rozmowach i poczęstunku.