Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie opłatkowe w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej

Spotkanie opłatkowe w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej

Spotkanie opłatkowe w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej

30 grudnia 2008 r. w Urzędzie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się jak co roku spotkanie opłatkowe władz samorządowych oraz pracowników Starostwa. W spotkaniu uczestniczył również Proboszcz dąbrowskiej parafii Ks. Stanisław Cyran jak również emerytowani pracownicy Starostwa. Uroczystość rozpoczął Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski składając życzenia wszystkim pracownikom urzędu oraz zaproszonym gościom. Do życzeń dołączył się również Ksiądz Proboszcz.

Po krótkiej modlitwie oraz błogosławieństwie, przy dźwiękach kolęd wszyscy obecni na spotkaniu składali sobie wzajemnie życzenia dzieląc się opłatkiem. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy rozmowach i poczęstunku.

30 grudnia 2008 r. w Urzędzie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się jak co roku spotkanie opłatkowe władz samorządowych oraz pracowników Starostwa. W spotkaniu uczestniczył również Proboszcz dąbrowskiej parafii Ks. Stanisław Cyran jak również emerytowani pracownicy Starostwa. Uroczystość rozpoczął Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski składając życzenia wszystkim pracownikom urzędu oraz zaproszonym gościom. Do życzeń dołączył się również Ksiądz Proboszcz. Po krótkiej modlitwie oraz błogosławieństwie, przy dźwiękach kolęd wszyscy obecni na spotkaniu składali sobie wzajemnie życzenia dzieląc się opłatkiem. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy rozmowach i poczęstunku.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG