1. Spotkanie opłatkowe w Sutkowie

Spotkanie opłatkowe w Sutkowie

Spotkanie poprowadziła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sutkowie Beata Kuta.

W dniu 25 stycznia br. w szkole podstawowej w Sutkowie odbyło się spotkanie opłatkowe dla mieszkańców Sutkowa. W uroczystości udział wziął Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek, Zastępca Burmistrza Marek Minorczyk, Przewodniczący Rady Miejskiej Władysław Knutelski oraz Zastępca Dyrektora MGOPS Halina Sarat. Spotkanie poprowadziła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sutkowie Beata Kuta. Inicjatorami uroczystości byli: Rada Sołecka oraz Radna wsi Sutków Gabriela Dudek. Życzenia noworoczne wszystkim uczestnikom złożył Starosta Tadeusz Kwiatkowski oraz Burmistrz Stanisław Początek. Wzajemnym życzeniom podczas dzielenia się opłatkiem nie było końca. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem oraz wspólnym śpiewaniem kolęd.