Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie Opłatkowe w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej

Spotkanie Opłatkowe w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej

Spotkanie Opłatkowe w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej

Dnia 4 stycznia 2007 roku w siedzibie warsztatów odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczył Zarząd Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" oraz rodzice uczestników WTZ.

Uczestnicy przedstawili jasełka, a później odbyło się tradycyjne łamanie opłatkiem i skromny poczęstunek. Podczas spotkania Prezes Stowarzyszenia "Pomocna Dłoń" Barbara Sobecka-Mikos i Kierownik Warsztatów Anna Chwalibińska rozdały specjalne podziękowania dla rodziców za wspieranie działalności warsztatów, wrażliwość i wielkie serce.

Spotkanie było dobrym momentem na podsumowania minionego roku. Był to rok, który obfitował w wielkie i znaczące dla naszej małej społeczności wydarzenia. Terapeuci i kierownictwo wyróżnili trzech uczestników za całoroczną rzetelnie wykonywaną pracę, za wytrwałość i trud poniesiony w spełnianiu powierzanych zadań. W trwającym już 2007 roku stawiamy przed sobą trudne zadania, jednak zgodnie z przysłowiem " "Kto nie próbuje, ten nie zyskuje". Wierzymy, że uda się je zrealizować z pomocą przychylnych nam osób, a wśród nich na pewno są członkowie Stowarzyszenia, w osobach: Barbara Sobecka-Mikos, Stanisława Jastrząb, Bogusława Molak, Halina Sarat, Krystyna Ludwicka oraz Franciszek Kopieć.

Źródło: Warsztaty Terapii Zajęciowej

Dnia 4 stycznia 2007 roku w siedzibie warsztatów odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczył Zarząd Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" oraz rodzice uczestników WTZ. Uczestnicy przedstawili jasełka, a później odbyło się tradycyjne łamanie opłatkiem i skromny poczęstunek. Podczas spotkania Prezes Stowarzyszenia "Pomocna Dłoń" Barbara Sobecka-Mikos i Kierownik Warsztatów Anna Chwalibińska rozdały specjalne podziękowania dla rodziców za wspieranie działalności warsztatów, wrażliwość i wielkie serce. Spotkanie było dobrym momentem na podsumowania minionego roku. Był to rok, który obfitował w wielkie i znaczące dla naszej małej społeczności wydarzenia. Terapeuci i kierownictwo wyróżnili trzech uczestników za całoroczną rzetelnie wykonywaną pracę, za wytrwałość i trud poniesiony w spełnianiu powierzanych zadań. W trwającym już 2007 roku stawiamy przed sobą trudne zadania, jednak zgodnie z przysłowiem " "Kto nie próbuje, ten nie zyskuje". Wierzymy, że uda się je zrealizować z pomocą przychylnych nam osób, a wśród nich na pewno są członkowie Stowarzyszenia, w osobach: Barbara Sobecka-Mikos, Stanisława Jastrząb, Bogusława Molak, Halina Sarat, Krystyna Ludwicka oraz Franciszek Kopieć. Źródło: Warsztaty Terapii Zajęciowej