Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Spotkanie opłatkowe w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Spotkanie opłatkowe w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Spotkanie opłatkowe w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 22 grudnia br. odbyło się Spotkanie Opłatkowe w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Na Wigilijne spotkanie przybyli przedstawiciele samorządu Powiatu Dąbrowskiego w osobach Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego oraz Wicestarosty Dąbrowskiego Roberta Pantery. Obecni również byli Przewodniczący Rady Rodziców Jerzy Ciepiela oraz były dyrektor szkoły Józef Banaś.

Po przywitaniu przez Dyrektora szkoły Jana Kiljana głos zabrał Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, który w imieniu swoim oraz całego Zarządu Powiatu złożył wszystkim nauczycielom, uczniom oraz przybyłym gościom życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku.

Następnie uczniowie klasy I LO"D" oraz III TE pod kierunkiem Bożeny Nadolskiej – Walus oraz Marii Skowron przygotowali przedstawienie nawiązujące do Bożego Narodzenia wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój.
Po części artystycznej wszyscy uczestnicy spotkania przystąpili do łamania się opłatkiem i składnia sobie życzeń.

W dniu 22 grudnia br. odbyło się Spotkanie Opłatkowe w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Na Wigilijne spotkanie przybyli przedstawiciele samorządu Powiatu Dąbrowskiego w osobach Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego oraz Wicestarosty Dąbrowskiego Roberta Pantery. Obecni również byli Przewodniczący Rady Rodziców Jerzy Ciepiela oraz były dyrektor szkoły Józef Banaś. Po przywitaniu przez Dyrektora szkoły Jana Kiljana głos zabrał Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, który w imieniu swoim oraz całego Zarządu Powiatu złożył wszystkim nauczycielom, uczniom oraz przybyłym gościom życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku. Następnie uczniowie klasy I LO"D" oraz III TE pod kierunkiem Bożeny Nadolskiej – Walus oraz Marii Skowron przygotowali przedstawienie nawiązujące do Bożego Narodzenia wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój.Po części artystycznej wszyscy uczestnicy spotkania przystąpili do łamania się opłatkiem i składnia sobie życzeń.