1. Spotkanie opłatkowe Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dąbrowie Tarnowska

W dniu 22 stycznia br. w Hotelu Cristal Park w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie opłatkowe Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.   Wśród zaproszonych gości byli m.in. : Ksiądz Prałat Józef Poremba, Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, Dyrektor PUP Stanisław Początek, Zastępca Dyrektora MGOPS Halina Sarat, Dyrektor PCPR Agnieszka Anioł-Głuszek, Dyrektor DDK Paweł Chojnowski, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Jadwiga Kusior, Halina Gawle i Stanisław Górski z Oddziału Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tarnowie.   Spotkanie poprowadził Pan Marian Łączyński. Opłatki zostały pobłogosławione przez ks. Prałata Józefa Porembę.   Nie zabrakło łamania się opłatkiem i wzajemnego składania życzeń. Następnie zaproszono wszystkich do stołu, na którym znalazły się pyszne potrawy świąteczne. Zebrani mieli okazję do rozmowy i wspomnień. Spotkanie przebiegało w niezwykle miłej, rodzinnej atmosferze.